Друга Ріка

30.09.2017, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
300 - 1000 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Як звучить осінь? Тепло, зворушливо і дуже ніжно. Так само, як звучатиме "Друга Ріка" під час ексклюзивного концерту у клубі Freedom.

Акустичний експеримент за участю запрошених музикантів та залученням геть незвичних для рок-гурту народних інструментів відбудеться 30 вересня 2017 року. Такою, як цього вечора, "Другу Ріку" почуєш нечасто, але безперечно запам’ятаєш надовго. Концерт складатиметься з найвідоміших композицій, зіграних у акустичній інтерпретації. Водночас на сцені будуть знаходитися 16 музикантів. Шарму вже добре знайомим пісням надаватимуть цимбали, трембіти, труба, тромбон і навіть струнний квартет.
 
Валерій Харчишин:
Можна сказати, що цей концерт ми робимо для себе, бо дуже любимо акустичне звучання. Такі виступи для нас - задоволення. Це майже як чути себе зі сторони та водночас бути частиною події.

Акустичний концерт стане останнім київським виступом гурту напередодні виходу нового альбому. Його реліз заплановано на кінець осіні, а вже у вересні команда представить новий сингл та відео.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Друга Ріка

Замовити та придбати електронні квитки на Друга Ріка можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.