Dzidzio. Мега-тур Super-Puper

20.11.2018, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
390 - 1190 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Dzidzio вирушає у всеукраїнський масштабний тур під назвою "Super-Puper".

Всеукраїнський Мега тур Dzidzio "Super-Puper" налічує близько 50 концертів і розпочнеться 26 травня 2018 року концертом на стадіоні "Арена Львів".

Саме тут, на стадіоні "Арена Львів", 5 років тому 18 травня 2013 року відбувся перший масштабний сольний концерт гурту Dzidzio, що зібрав більше 25 000 глядачів.

На прес-конференції 14 травня з приводу старту туру, команда, що готує велике концертне шоу на чолі з Михайлом Хомою (Дзідзьо), розповіли про подробиці підготовки.

"В шоу вперше в Україні буде використано 400 квадратних метрів цільного світлодіодного екрану та найпотужніші світлові прилади, які тільки-но приїхали до України", - розповів Анатолій Єрохін, режисер-постановник шоу Dzidzio "Super-Puper".

Найнеочікуванішим реквізитом, на думку режисера та особисто Дзідзя стане літаюча тарілка, яка має прилетіти прямо на стадіон "Арена Львів".

Номери супроводжуватимуться танцювальними постановками. Для балету  художник з костюмів Катерина Олішевська спеціально розробляє сценічне вбрання, яке буде доповнене яскравими дивакуватими головними уборами.
"На виготовлення шоу, не враховуючи технічного райдеру, витрачено 15 млн грн, тому буде на що подивитися", - зазначив Анатолій Безух, продюсер Dzidzio.

Організатор туру, директор компанії "Квартал Концерт", Максим Ткаченко, повідомив, що на сьогодні в турі заплановано вже більше 50 концертів і запити продовжують надходити з різних міст. Крім стадіонів та палаців спорту, будуть також літні відкриті майданчики, а в деяких містах проведуть по 2-3 концерти поспіль.

У рамках туру буде презентовано новий альбом з одноіменною назвою "Super-Puper".

Фінальним концертом туру стане шоу у столичному "Палаці Спорту", що відбудеться 20 листопада 2018 року, на якому організатори планують зібрати більше 10 тисяч глядачів. Саме тут на шоу Dzidzio "Super-Puper" глядачі будуть мати нагоду привітати Дзідзя з ювілеєм, який він відзначатиме у цей день.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Dzidzio. Мега-тур Super-Puper

Замовити та придбати електронні квитки на Dzidzio. Мега-тур Super-Puper можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.