Елджей

25.11.2018, нд 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
500 - 750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Элджей виступить в Україні!

25 листопада незабутній sayonaraboy вийде на сцену столичного концерт-холу Stereo Plaza. В рамках свого міжнародного Notorious tour 2018 відомий російський hip - hop, rap-виконавець представить свої найкращі хіти, здивує свіжими композиціями і, зрозуміло, новим ексцентричним чином. Артист має сотні шанувальників навіть у тих країнах, де не розуміють російської мови, адже він вводить публіку в транс своїми битками, ритмом та формою. Тому поспішайте придбати квитки на концерт Элджея в Києві!

Якщо раніше багато талановиті виконавці з трудом пробивалися на велику сцену, в сьогоднішню епоху з її окремої інтернет-культурою можливо все. Олексій Узенюк, справжній самородок з Сибіру, презентував свою першу роботу в 2009, підписавшись під відео своїм новим псевдонімом Allj. Вже з 2012-го його творчість набула інтернаціональність, перетікаючи до іншим країнам СНД і навіть за його межі. Сьогоднішній "послужний" репера, крім стильного і унікального образу, включає 4 повноцінних студійних альбоми і мільйони переглядів кожного з кліпів на Youtube. У чому його секрет? Приходьте на масштабну київську тусовку Элджея в Stereo Plaza, і зможете почути самі!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Елджей

Замовити та придбати електронні квитки на Елджей можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.