Ефект Minetti

14.02.2019, чт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 350 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вистави "Ефект Minetti" (за мотивами п'єси "Мінетті" Томаса Бернгарда).

У передноворічну ніч у холі маленького готелю з'являється чоловік. Він актор і сам розповідає про себе, а ми стаємо свідками його історії, містифікації, гри уяви, мрії про ролі Короля Ліра, надзвичайно відвертою і прихованої таємниці, про яку можна здогадуватися, так і не дізнавшись, де межа між вигадкою і реальністю.

Світ нашого героя - це театр у всіх його проявах: героїчний, буфонадний, величний, базарний. Він перетворює реальність в лицедійство і приводом для цього є прості побутові деталі і випадкові персонажі, а за цим криється туга героя гармонії.

Австрійський письменник і драматург Томас Бернгард, один з найскандальніших і найпарадоксальніших в 20 столітті. - фігура в якій містика і абсурд переплетені настільки тісно, що межі реальності постійно губляться у вигадці.

Олег Драч, актор, режисер театру і кіно, педагог і письменник (Фільми "Ярослав Мудрий", "Молитва за Гетьмана Мазепу", "Катинь", "Залізна сотня", "Кіборги". Вистава "Забави для Фауста", "Останній Дон-Кіхот", "Жінки", "Дочасність", "Апперцепція дочасності", "С7М", "Дванадцять персонажів у пошуках автора", "НА-Вій-НА", "СІМ". Автор книг "Северин сни" і "Пасажир").
Мирослав Гринишин, продюсер і режисер театру (Вистави "Не боюся сірого вовка", "Швейк", "Кармен", "Езоп", "Галілео Галілей", "Антоніо", "Kurazh", "AZA.2011", "Земля", "Запечатаний двірник", "В. Б.Н.", "Останній Дон-Кіхот", "Сеньйор з вищого світу", "Про мишей і людей", "Біла ворона", "Задунаєць за порогом", "Люкс для іноземців", "Чесний суддя", "Юліан Цезаревич").
Кирило Бабій, Сергій Труш і Влада Гаврилюк (стажувалися в Cirque du Soleil 2015-2016 рр.).

У виставі використана музика Жоржа Бізе.
Тривалість - 1 год. (без перерви).

Актор і режисер - Олег Драч.
Продюсер і режисер - Мирослав Гришин.
Сценографія - Олег Драч, Мирослав Гринишин.
Звукорежисер - Іван Заверталюк.
Світлорежисер - Євген Копйов.

Актори :
Владислав Гаврилюк
Кирило Бабин
Сергій Труш.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Ефект Minetti

Замовити та придбати електронні квитки на Ефект Minetti можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.