Enter Shikari

20.05.2017, сб 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
640 - 1800 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Концерт групи «Enter Shikari» 20 травня 2017 року на сцені клубу «Sentrum».

Якщо ви не знаєте, хто такі Enter Shikari, то слухайте: це англійська група, що грає музику в своєму унікальному стилі, де в пост-хардкор спритно вплітаються електронні семпли. У свій час Журнал Kerrang! дав дуже лакончиное назву тому, що вони грають - ««Enter Shikari» as its own genre.» В одному з інтерв'ю Рорі Клевлоу, гітарист колективу, сказав, що джерела натхнення Enter Shikari численні і включають в себе музику Refused, The Prodigy, Sick of It All, The Beatles і навіть Ігоря Стравінського, а більша частина їх музичного стилю і зовсім розвивалася завдяки перегляду місцевих концертів у рідному місті і його околицях.
 
Фактично група сформувалася в 1999 році, проте назва, яке нам так добре відомо, Enter Shikari», з'явилося тільки в 2003. Enter Shikari відрізняється від інших колективів силою своїх текстів. Рау Рейнольдс у своєму інтерв'ю все того ж журналу Kerrang! сказав, що їх музика дає шанувальникам надію, щоб вони продовжували стояти за те, у що вірять, а в цілому, сенс творчості колективу звучить так: «Якщо ми будуємо наше життя навколо любові і єдності, то це все, що має значення»!
 
Дебютний альбом Enter Shikari «Take to the Skies» був випущений 19 березня 2007 року, досягнувши 4-ій позиції в британському хіт-параді UK Albums Chart і, що найголовніше, першої позиції в серцях фанатів групи.
 
З ним хлопці об'їздила безліч фестивалів, країн і міст, тим самим зайнявши дуже важливу позицію в світовій музиці. Примітно, що продажі в перший тиждень склали 28 000 экзампляров, що вже свідчило про успіх платівки.
 
У «Take to the Skies» увійшло багато пісень, представлених як демозаписи, сингли і EP, що вийшли в роки до їх дебюту, трек «Kicking Back on the Surface of Your Cheek» увійшов до альбому, був номінований на премію Kerrang! Awards 2007, а «No Sssweat» увійшов до збірки Kerrang! The Best of 2007.
 
Ті, хто добре знайомий з творчістю Enter Shikari, знають напевно, що це не та група, з якою хочеться віддатися ностальгії, бо як їх музика швидше викликана приносити почуття неймовірної впевненості в майбутньому і завтрашньому дві. Однак, коли мова йде про ювілей дебютного альбому, хочеться влаштувати масштабне свято і пригадати все, що було.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Enter Shikari

Замовити та придбати електронні квитки на Enter Shikari можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.