Евген Хмара

17.12.2018, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 1750 грн
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Музика, від якої зупиняється час і завмирає серце!"

Кращий подарунок напередодні Нового року це - емоції! 17 грудня столицю чекає неймовірне грандіозне шоу. На сцену Палацу "Україна" вийде композитор, геній імпровізації, піаніст - віртуоз, новатор фортепіанної музики - Євген Хмара, з презентацією нової програми, в яку увійшли, як вже полюбилися глядачеві композиції, так і нові твори. Встигніть зайняти кращі місця в глядацькому залі, щоб почути і побачити концерт, який змусить повірити в чари музики та подарує чудовий настрій на весь рік!

Його називають українським Моцартом!

Написав свій перший твір у 7-річному віці, сьогодні Євген Хмара є володарем премії Голлівудської імпровізаторів, престижного Міжнародного статусу Yamaha Local Artis і Президентської премії за досягнення в музичній сфері.

Серед шанувальників його творчості аристократія Монако, еліта Канади, Італії, США, Франції, він бажаний гість в безлічі інших країн.

Подорожуючи по світу, Євген, популяризує Україну, втілюючи свою мрію - виконання Гімну, і неважливо це аеропорт або головна площа міста. Його, з завмиранням серця слухають тисячі! Музика Композитора звучить як саундтрек до Голлівудського блокбастера.

Євген, уособлює поєднання таланту, інтелекту, духовності та культури. Він з величезним задоволенням підтримує благодійні і соціальні проекти, а також культурний розвиток талановитих дітей.

Не дивлячись на свою молодість, музикант вже випустив 4 відеокліпи і 5 студійних альбомів, у створенні яких брав участь симфонічний оркестр. В них гармонійно поєднується звучання класичних інструментів та електронних басів.

Створена Євгеном музика підкорили серця мільйонів слухачів! Його альбоми розлітаються по всьому світу.

17 грудня - Палац "Україна", музичне задоволення, яке ви зобов'язані отримати! До зустрічі!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Евген Хмара

Замовити та придбати електронні квитки на Евген Хмара можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.