• Афіша
  • Фікс шоу «Як ДімДімич став Фіксікі»

Фікс шоу «Як ДімДімич став Фіксікі»

21.04.2019, нд 11:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
90 - 390 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Фіксований шоу "Як ДимДимыч став фиксиком"!

Самий хітовий ліцензійний вистава від творців мультсеріалу!
 
Хто не мріяв хоча б раз побувати в світі фиксиков? Перетворитися на маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсередини?

Найбільш рейтингові мультяшні герої Фиксики, популярні в більш ніж 90 країнах світу, знову запрошують усіх поринути у світ технічних пригод!

Мрія ДимДимыча і всіх глядачів, нарешті, здійснилася! Сімка з Нуликом зменшили всіх глядачів і запросили їх у свій світ! Веселі загадки, запальні фиксипелки, танці та жарти.

Але і в світі фиксиков є зло... Наприклад - комп'ютерний Вірус Черв'як Другий. Він всіляко заважає нашим героям веселитися з глядачами і навіть задумує підступний план...

Але фиксики - не здаються! І завжди перемагають зло! Приходьте дізнатися про всі пригоди ДимДимыча в світі фиксиков на наше "Фіксований шоу!".

Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами та особами мультперсонажів не тільки перенесуть хлопців в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.

Чекаємо Вас на саме незвичайне в історії дитячу виставу!

Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість - 1 година. Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (у супроводі дорослого, без надання місця, дитина сидить на руках).

ТМ "Best4KidsWORLD" - це понад 800 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам найкращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Фікс шоу «Як ДімДімич став Фіксікі»

Замовити та придбати електронні квитки на Фікс шоу «Як ДімДімич став Фіксікі» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.