Flatfoot 56

10.12.2017, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
300 - 550 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
А ось і плани на зиму: до нас їдуть "Flatfoot 56"! 10 грудня 2017, київський клуб "Sentrum".

Отже: "Flatfoot 56" - це три брата, Тобін, Джастін і Каил Боинкэль, яких разом поєднало не тільки кровна спорідненість, але і любов до музики. Сформувати групу брати вирішили в 2000-му році, а дебютний альбом "Rumble of 56" побачив світ у 2002-му, зайнявши лідируючу позицію в серцях любителів кельтського панку, хардкору і панк-року.

З сімейного бенду "Flatfoot 56" перетворився в дуже впливовий колектив у своєму жанрі, склад групи починає розростатися, а популярність підвищується з кожним днем. Зараз у хлопців на рахунку виступи на численних фестивалях в багатьох країнах, тисячі фанатів по всьому світу і 7 студійних альбомів. 10 грудня "Flatfoot 56" представлять у Києві свою нову платівку "Odd Boat", яку група випустила самостійно без продюсерів і будь-яких лейблів.

"Ми так довго працювали з лейблами і вирішили, що настав час розповісти нашим фанам, як працює і просувається наша музика з перших вуст. Ми в захваті від того, що вийшло в цьому сезоні! - сказали Боинкэли. - Як група, за всі ці роки, ми дуже виросли і "самовыпуск" - хороший спосіб показати навіть самим собі, що ми дійсно можемо" .

Підтримувати групу будуть київські хлопці "o'hamsters", що виникли як продовження славних традицій The Pogues та Шейна МакГована. Живцем вони - нестримна енергія, замешаннная на розвеселій ліриці, гітарному драйві і танцювальних ритмах фолк-інструментів, від яких пускаються в танок без винятку присутні на виступі.

Чекаємо на вас!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Flatfoot 56

Замовити та придбати електронні квитки на Flatfoot 56 можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.