Foals

27.07.2017, чт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
790 - 990 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
27 липня 2017 року одна з найактуальніших британських інді-рок гуртів - "Foals", вперше зіграє у Києві. Анонс це абсолютно чесно можна назвати довгоочікуваним, бо щороку команда грає більше сотні сольних концертів і фестивальних сетів по всьому світу, а українські фани групи чекають концерту в Києві не перший рік.

Ігор Панасов, головний редактор Karabas Live: "В масиві інді-музики різного якості, якими сповнена світова індустрія, група Foals виділяється однією з вершин. Це пісні, які витримують випробування часом. В них є щось, стійке до змін. Два тижні тому я переслухав їх альбом "Holy Fire" - він так само прекрасний і актуальний, як це було чотири роки тому, коли він вийшов."

Сергій Кейн, головний редактор Comma: "Одного разу в Гамбурзі мені пощастило поспілкуватися з фронтменом Foals. Він відразу ж сказав, що теж українець - його предки по одній з ліній сто років тому народилися і жили у Прип'яті, а сам він у двотисячних приїжджав до Києва та Івано-Франківська як турист. Янніс пообіцяв, що повернеться до нас з концертом, при будь-яких умовах. Стримав таки обіцянка, мужик. А концерт тоді вийшов потужний, з стрибками у багатотисячну юрбу під "Inhaler" і бенгальськими вогнями під "Spanish Sahara". Упевнений, в Києві вийде навіть крутіше."

А ще в 2015 році Foals зняли в Києві кліп на "What Went Down", трек з четвертого альбому з однойменною назвою. Того самого "What Went Down", який в 2016 найстаріша британська премія з популярної музики NME Awards, назвала альбомом року.

27 липня, вперше у Києві - знамениті британці Foals з концертом на Арт-заводі Платформа.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Foals

Замовити та придбати електронні квитки на Foals можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.