• Афіша
  • Французька вечеря (театр ім. Саксаганського)

Французька вечеря (театр ім. Саксаганського)

14.03.2018, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім.П.К. Саксаганського представляє найкращу з сучасних "комедій положень", комедію-хіт - "Французька вечеря"! 14 березня 2018 року на сцені Центрального Будинку Офіцерів.

Режисер-постановник - Олександр Голубенко.
Помічник режисера - Лариса Чанишева.
Художник-постановник - Ірина Рибак.

"Французька вечеря" - одна з тих п’єс, які не знають кордонів, живуть на сценах п’яти континентів, викликаючи заздрість драматургів і режисерів, зриваючи бурхливі оплески глядачів. Вона увійшла до Книги рекордів Гіннеса як одна з довгожительок на французькій сцені. І не дивно, адже Марк Камолеті (1923-2003) ще за життя став класиком французького театру другої половини ХХ ст. Саме Марка Камолеті англійський драматург Рей Куні (чиї п’єси " № 13" і "Занадто одружений таксист", "Тато в павутині" так полюбилися нашому глядачеві) називає своїм кращим вчителем, з яким, безсумнівно, слід розділити успіх, славу і визнання глядачів.

Вистава буде до вподоби тим, хто цінує дотепні жарти й інтригуючі моменти, якими рясніє п’єса, а також любителям спостерігати за тим, як розкриваються характери персонажів у ході дійства. Крім того, вистава цікава з точки зору образів героїв: якими безпорадними вони були на початку і якими щирими в кінці. І тут треба віддати належне акторському складу, який чудово передав настрій п’єси, характери героїв, їхні емоції та переживання.

М. Камолеті - блискучий спадкоємець традицій французької комедії, і його "Французька вечеря" - класичний приклад комедії положень на межі фарсу. Вся інтрига будується на подружніх зрадах і безперервних непорозуміннях.

Дія відбувається увечері напередодні уїкенду недалеко від Парижа - у будинку французької сім’ї, який раніше був фермою і де досі кімнати носять дивні назви: свинарник і корівник. Саме тут і розгорнуться всі події, що почалися з цілком банальної сімейної інтрижки...

Чоловік, дізнавшись про від’їзд дружини Жаклін до її мами, запрошує до себе в будинок розкішну коханку і шикарну фотомодель Сюзанну, а також свого давнього друга Роберта, що прибуває з Парижа. Щоб влаштувати по-справжньому вишукану вечерю у французькому стилі, чоловік також замовляє куховарку з агентства. Вся сіль ситуації полягає в тому, що цей самий Роберт є коханцем Жаклін, яка, дізнавшись про його приїзд, відразу ж скасовує візит до мами. Отже, складається вельми комічний квартет: сімейна пара і двоє коханців. Ланцюг несподіваних для головних героїв подій породжує все нові і нові тонкі ситуації і моменти, які змушують чоловіка, дружину та їхнього вірного друга Роберта буквально нашаровувати одну брехню на іншу.

Люди, які грають в ігри, спочатку завжди думають, що контролюють ситуацію, але з часом гра починає диктувати свої правила. Добре, що в нашому випадку ніхто не постраждав, адже "Французька вечеря" - це комедія. У ній всі герої не без гріха, а тому чудово зрозуміли один одного. А деякі з них, можливо, навіть і дещо усвідомили...

Вистава йде Російською мовою.
Тривалість вистави 2 години, з антрактом.

Дійові особи та виконавці:

Бернард - Сергій Скляренко
Жаклін - Юлія Путінцева, Анастасія Метальнікова
Роберт - Антон Пилипейченко, Олексій Головач
Сюзетта - Вікторія Лозінська
Сюзанна - Ганна Болдирева
Джордж - Святослав Фехтел, Антон Пилипейченко.


Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Французька вечеря (театр ім. Саксаганського)

Замовити та придбати електронні квитки на Французька вечеря (театр ім. Саксаганського) можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.