Французька вечеря

20.10.2017, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
90 - 350 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім.П.К. Саксаганського представляє найкращу з сучасних «комедій положень», комедію-хіт - «Французька вечеря»! 20 жовтня 2017 року на сцені Центрального Будинку Офіцерів.

Режисер-постановник - Олександр Голубенко.
Помічник режисера - Лариса Чанишева.
Художник-постановник - Ірина Рибак.

«Французька вечеря» - одна з тих п’єс, які не знають кордонів, живуть на сценах п’яти континентів, викликаючи заздрість драматургів і режисерів, зриваючи бурхливі оплески глядачів. Вона увійшла до Книги рекордів Гіннеса як одна з довгожительок на французькій сцені. І не дивно, адже Марк Камолеті (1923-2003) ще за життя став класиком французького театру другої половини ХХ ст. Саме Марка Камолеті англійський драматург Рей Куні (чиї п’єси « № 13» і «Занадто одружений таксист», «Тато в павутині» так полюбилися нашому глядачеві) називає своїм кращим вчителем, з яким, безсумнівно, слід розділити успіх, славу і визнання глядачів.

Вистава буде до вподоби тим, хто цінує дотепні жарти й інтригуючі моменти, якими рясніє п’єса, а також любителям спостерігати за тим, як розкриваються характери персонажів у ході дійства. Крім того, вистава цікава з точки зору образів героїв: якими безпорадними вони були на початку і якими щирими в кінці. І тут треба віддати належне акторському складу, який чудово передав настрій п’єси, характери героїв, їхні емоції та переживання.

М. Камолеті - блискучий спадкоємець традицій французької комедії, і його «Французька вечеря» - класичний приклад комедії положень на межі фарсу. Вся інтрига будується на подружніх зрадах і безперервних непорозуміннях.

Дія відбувається увечері напередодні уїкенду недалеко від Парижа - у будинку французької сім’ї, який раніше був фермою і де досі кімнати носять дивні назви: свинарник і корівник. Саме тут і розгорнуться всі події, що почалися з цілком банальної сімейної інтрижки...

Чоловік, дізнавшись про від’їзд дружини Жаклін до її мами, запрошує до себе в будинок розкішну коханку і шикарну фотомодель Сюзанну, а також свого давнього друга Роберта, що прибуває з Парижа. Щоб влаштувати по-справжньому вишукану вечерю у французькому стилі, чоловік також замовляє куховарку з агентства. Вся сіль ситуації полягає в тому, що цей самий Роберт є коханцем Жаклін, яка, дізнавшись про його приїзд, відразу ж скасовує візит до мами. Отже, складається вельми комічний квартет: сімейна пара і двоє коханців. Ланцюг несподіваних для головних героїв подій породжує все нові і нові тонкі ситуації і моменти, які змушують чоловіка, дружину та їхнього вірного друга Роберта буквально нашаровувати одну брехню на іншу.

Люди, які грають в ігри, спочатку завжди думають, що контролюють ситуацію, але з часом гра починає диктувати свої правила. Добре, що в нашому випадку ніхто не постраждав, адже «Французька вечеря» - це комедія. У ній всі герої не без гріха, а тому чудово зрозуміли один одного. А деякі з них, можливо, навіть і дещо усвідомили...

Вистава йде Російською мовою.
Тривалість вистави 2 години, з антрактом.

Дійові особи та виконавці:

Бернард - Сергій Скляренко
Жаклін - Юлія Путінцева, Анастасія Метальнікова
Роберт - Антон Пилипейченко, Олексій Головач
Сюзетта - Вікторія Лозінська
Сюзанна - Ганна Болдирева
Джордж - Святослав Фехтел, Антон Пилипейченко.Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Французька вечеря

Замовити та придбати електронні квитки на Французька вечеря можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.