• Афіша
  • Frank Sinatra «Музика кохання» Святковий концерт!

Frank Sinatra «Музика кохання» Святковий концерт!

13.02.2018, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
150 - 600 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Frank Sinatra «Музика кохання» Святковий концерт!

13 лютого 2018 року в Українському домі на Європейський площі, напередодні свята всіх Закоханих, Національний академічний духовий оркестр України, присвятить вечір творчості ультра-талановитого Френка Сінатри. Початок о 19:00.

Бажаєте відчути музику кохання, в який панує гармонія почуттів, задоволеність життям та усвідомлення унікальності моменту? Все це станеться з вами на концерті, присвяченого найкращому представнику американської музичної культури - Френку Сінатрі!

Frank Sinatra - людина, чий музичний внесок набагато перевищує масштабів однієї людини. Величина усього масиву його творчості порівнювана, мабуть, тільки в революційними The Beatles та Елвісом Преслі. Його пісні обожнювали мільйони людей, з ними жили, під них плакали та кохали. На його рахунку 11 премій "Греммі", один "Оскар" та ще чимало досягнень.

Ви чули ці мелодії сотні разів і самі здивуєтеся, наскільки добре їх знаєте. Для вас талановиті музиканти Національного духового оркестру України відтворять душевність, настрій та енергетику, притаманні унікальному естрадному джазу Френка Сінатри. Вправними рухами керуватиме оркестром диригент Олексій Вікулов. Соліст - Віталій Костенко.

Приходьте, все буде по-справжньому!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Frank Sinatra «Музика кохання» Святковий концерт!

Замовити та придбати електронні квитки на Frank Sinatra «Музика кохання» Святковий концерт! можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.