Freedom Ballet. 15 - років!

14.11.2017, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
350 - 3500 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Лайма Вайкуле, Ірина Білик, Макс Барських, Віра Брежнєва, Наталія Могилевська, Оля Полякова на грандіозному концерті до 15-річчя Freedom Ballet!

14 листопада 2017 року балет зі світовим ім'ям Freedom Ballet дасть єдиний спектакль в Україні на честь свого 15-річчя! Найвидатніший танцювальний колектив країни відсвяткує ювілей творчої діяльності грандіозним шоу у столичному Палаці Україна за участю Топових артистів і запрошеної зірки - незрівнянної Лайми Вайкуле.

Понад 5 тисяч танцювально-театральних постановок, участь у найбільш знакових телепроектах в Україні та за кордоном, аншлагові гастролі в 30-ти країнах світу, зйомки більше 50-ти кліпах відомих артистів, авторські вистави - всі 15 років творчого життя Freedom Ballet був і залишається першим у своїй майстерності.

Унікальне танцювальне дітище талановитого режисера, натхненника і керівника Олени Коляденко Freedom Ballet зібрав у своєму портфоліо найгучніші досягнення. Серед яких: співпрацею з легендарним режисером "Cirque du Soleil" Franco Dragone в Макао, розділяючи одну сцену з світовою зіркою бурлеску Dita von Teese; зйомки в музичних фільмах "Сила любові і голоси" Тіни Кароль, "Мадмуазель Живаго" Алана Бадоєва та ін.; участь, в якості запрошених зірок, в самому знаменитому цирковому фестивалі в Монако, гостями якого стала королівська сім'я країни; турне на біс в Німеччині та інших країнах з року в рік.

14 листопада на сцені Палацу Україна Freedom Ballet з 15-річним ювілеєм своїми суперхітами привітають: Лайма Вайкуле, Віра Брежнєва, Наталія Могилевська, Ірина Білик, Оля Полякова, Freedom Jazz, Alekseev, Злата Огневич, KADNAY, Макс Барських та інші.

Пісні Топових артистів оживуть візуальними історіями, виконаними чотирнадцятьма професійними танцівниками балету. Глядачі стануть свідками неперевершених театрально-танцювальних постановок з характером - кращих за всі роки творчості.

Кожен номер Freedom Ballet - це захоплююче дійство, в якому артисти балету з допомогою витончених рухів, гнучких тіл, справжніх емоцій і оголених почуттів грають свої ролі. Постановки, авторська манера танцю і харизма Freedom Ballet підкорили кращі майданчики світу і проживуть ціле життя на сцені Палацу Україна 14 листопада.

Грандіозний концерт Freedom Ballet до 15-річчя за участю артистів обіцяє стати найгучнішим арт-подією осені!

Увага! Проводиться телесьемка телеканалом "Інтер"!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Freedom Ballet. 15 - років!

Замовити та придбати електронні квитки на Freedom Ballet. 15 - років! можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.