Фристайл

09.11.2018, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 1690 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Група "Фрістайл" - усе найкраще в одному концерті!

У цьому році виконавці найпопулярнішої пісні 90-х "Ах, какая женщина", група "Фрістайл", відзначають 30-річчя. З такої нагоди артисти запрошують на свій великий ювілейний концерт 9 листопада у Палаці "Україна". Привітати групу приїдуть численні зоряні гості, імена яких поки тримаються у суворій таємниці. Так що не пропустіть, адже побачити стільки відомих артистів в одному шоу - справжня удача!

Це буде концерт, на який ви чекали! Музиканти підготували до свого ювілею спеціальну програму і впевнені, що вона нікого не залишить байдужим. Звичайно, вечір не обійдеться без золотих хітів групи, які знає кожен: "Ах, какая женщина", "Метелица", "Больно мне, больно", "Кораблик любви", "Белая вьюга", "Прощай навеки" та багатьох інших. Усі вони прозвучать у сучасному прочитанні! Звичайно, публіку чекають і зовсім нові творіння.

Продюсер і композитор групи "Фрістайл" Анатолій Розанов згадував, що у 90-ті музиканти давали до 60 концертів на місяць: "Кожен день ми працювали по 2 концерти, а у вихідні - по 3-4. Ніхто з артистів до цього і подумати не міг, що зможе збирати такі великі аудиторії. Ми могли приїхати в одне місто і виступати в ньому по 2-3 тижні: у Палац Спорту або на стадіон приходили щодня як на роботу".

Найдивовижніше, що у якості гонорарів із артистами в ті роки часто розраховувалися... холодильниками. "Коли грянула інфляція, гроші стали нічого не варті, тому ми співали за холодильники, видики, машини... Ставка за концерт п'ять відиків або холодильників вважалася нормальною", - розповідає продюсер.

Через 30 років з моменту утворення колективу учасники "Фрістайл" не втратили колишньої популярності. Ніна Кірсо, Сергій Кузнєцов, Сергій Ганжа на чолі з композитором і продюсером Анатолієм Розановим продовжують дивувати і радувати новими піснями, кліпами і концертами. Географія гастролей колективу як і раніше охоплює багато країн, серед яких Німеччина, Ізраїль, Англія, США, Естонія, Латвія, Литва, Казахстан, Україна і Білорусь. Саме в Україні, а точніше у Полтаві, на власній студії і зараз народжується весь репертуар групи.

Подаруйте собі вечір гарної музики! Насолодіться піснями, під які ми виросли, ростуть наші діти й онуки, піснями, які ми так любимо слухати і співати у найкращі моменти свого життя!

Чекаємо на вас 9 листопада у Палаці "Україна" на великому концерті улюбленої групи! Відзначимо ювілей разом!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Фристайл

Замовити та придбати електронні квитки на Фристайл можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.