• Афіша
  • Гала-концерт Академії циркового мистецтва «Circus Academy»

Гала-концерт Академії циркового мистецтва «Circus Academy»

24.05.2019, пт 18:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
100 - 590 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Гала-шоу Київської Академії циркового мистецтва Circus Academy - це урочистий і довгоочікувана подія, яка відбудеться на арені Національного цирку України. Кращі випускники Академії продемонструють вам свою майстерність і таланти. Не пропустіть!

У святковій програмі візьмуть участь акробати та жонглери, еквілібристи і повітряні гімнасти. Полонити уяву загадкові ілюзіоністи. А клоуни-веселуни не дозволять нудьгувати ні хвилини. І, звичайно, всіх глядачів чекають цікаві сюрпризи!

Circus Academy - єдине в Україні та східній частині Європи навчальний заклад, де вже понад півстоліття готують артистів естради і цирку. Імена випускників академії - у списках лауреатів престижних українських та міжнародних конкурсів і фестивалів. В гала-шоу візьмуть участь артисти, чия майстерність і талант - незаперечні, а сміливість і спритність - недосяжні для багатьох з нас. До зустрічі!
Детальніше

Придбати квитки на Гала-концерт Академії циркового мистецтва «Circus Academy»

Замовити та придбати електронні квитки на Гала-концерт Академії циркового мистецтва «Circus Academy» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.