• Афіша
  • Гала-шоу фестивалю «Золотий Каштан»

Гала-шоу фестивалю «Золотий Каштан»

01.06.2019, сб 16:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
100 - 590 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
1 червня в Національному цирку України відбудеться Гала-шоу Київського міжнародного юнацького фестивалю циркового мистецтва "Золотий Каштан". Приходьте і підтримайте молоді таланти!

Гала-шоу фестивалю "Золотий Каштан" зацікавить і дітей, і дорослих. У цьому концерті візьмуть участь юнацькі колективи, за багатьма з яких – майбутнє не тільки українського, а й світового цирку. І тільки уявіть, що ви будете тими, хто познайомиться з зірками наступних десятиліть в самому початку їхнього шляху до успіху!

На фестиваль з'їдуться найсильніші колективи з України та інших країн. Кожен з них підготував яскравий номер, в якому буде все: ефектні декорації, захоплюючий сюжет і приголомшливі світло і звук. Така подія нікого не залишить байдужим. У цей вечір будуть визначені переможці фестивалю "Золотий Каштан". Не поскупіться на бурхливі овації для самих сміливих і талановитих. Чекаємо на вас!

Детальніше

Придбати квитки на Гала-шоу фестивалю «Золотий Каштан»

Замовити та придбати електронні квитки на Гала-шоу фестивалю «Золотий Каштан» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.