Georgian Legend

16.11.2017, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 1450 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Це видовище, яке кожен повинен побачити хоча б раз у житті!"
(Le Figaro)

"Приголомшливо і захоплююче! Грузини захоплюють своїм талантом!"
(Los Angeles Times)

"Неймовірно! Це надихає!"
(New York Times)

Лише один вечір у Києві національне танцювальне шоу "Легенди Грузії"!

16 листопада 2017 року на сцені Національного палацу "Україна" відбудеться єдиний виступ всесвітньо відомого шоу "Легенди Грузії", отримав високі оцінки глядачів з усього світу. За загальним визнанням світової преси, це видовище не поступається за розмахом і драматургії лідерам жанру - сучасних танцювальних шоу "Riverdance" і "Lord of the Dance".

"Легенди Грузії" стали одним із найуспішніших музично-хореографічних видовищ в світі, реалізованих з допомогою ультрасучасних технологій.

Шоу «Легенди Грузії» ефектно і захоплююче розповідає про свою країну: її історії, легендах і народі. Це приголомшлива історія про хоробрість і згуртованості, про любов і повагу до жінки, і, звичайно, про красу і щедрість самої Грузії. В основі шоу лежить знаменита грузинська легенда: коли Господь роздавав народам землі, грузинам було не до цього - вони сиділи за столом, пили, співали, танцювали і веселилися. І коли вони,нарешті, прийшли до Господа, у нього більше не залишилося земель. Тоді грузини запросили його за свій стіл, і Господь так чудово провів час, що, не роздумуючи, віддав грузинам землю, яку припас для себе.

"Легенди Грузії" - це тріумф кавказької культури на світовій сцені. Цьому сприяє майстерне переплетіння сюжетів з національної історії Грузії і Кавказу, талановито втілених у чудових танцях, музиці та піснях, доповнюються барвистими костюмами, декораціями, фантастичним світлом і фірмовим звуком.

У грузинських танців немає аналогів у світі. "Щоб танцювати грузинські танці, потрібно народитися грузином", - пояснюють танцюристи. У свій час по рухах і поставі танцюючого грузина батьки нареченої могли судити, чи варто видавати занего свою дочку. Танцювати на пальцях, обертатися на колінах, здійснювати неймовірні па під час високого стрибка - все це доступно небагатьом.

"Легенди Грузії" - це незабутнє шоу, справжнє диво, пронизане любов'ю до Грузії, де все - порив вітру, передзвін дзвонів, величне мовчання гір і радісне дзюрчання гірських струмків - асоціюється з прекрасною музикою, багатоголосим співом і радісним танцем життя!
"Кожне подання шоу "Легенди Грузії" - це справжнє свято для очей і вух", - пише одна з найбільших американських газет New York Post.

Грузинським співакам і танцюристам аплодували глядачі більш ніж 50 країн світу на п'яти континентах, де артисти виступали на найпрестижніших майданчиках. Вони представляли своє мистецтво перед королями і главами держав багатьох країн світу. І вони пишаються тим, що кожен раз шоу завершується тривалою овацією і гучними оплесками стоячи, які вдячні глядачі дарують артистам за доставлену радість.
"Легенди Грузії" - це шоу, яке має побачити кожен! Це найкраще, що є в Грузії, - одного з найбільш багатих і щедрих земель світу!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Georgian Legend

Замовити та придбати електронні квитки на Georgian Legend можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.