• Афіша
  • Glenn Miller Orchestra «Jazz Christmas»

Glenn Miller Orchestra «Jazz Christmas»

04.01.2020, сб 19:00
ще 1 подiй на інші дати ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Джаз, драйв і неймовірно позитивні емоції!

4 і 5 січня Всесвітньо відомий Оркестр Гленна Міллера під управлінням Віла Салдена приземлиться в Києві, щоб зіграти свої фірмові святкові концерти "Jazz Christmas". "Нехай ваші ноги пустятся в танок, а особа осяє щаслива посмішка, адже це - головне, для чого людство придумало музику Джаз!" - кажуть самі музиканти.

The World Famous Glenn Miller Orchestra directed by Wil Salden особливого представлення не потребує, його слава поширилася не тільки в рідній Німеччині, але й далеко за її межами. Оркестр по праву є улюбленцем київської публіки, завдяки своїй неймовірній енергії, експресії, приголомшливому відчуття музики і професіоналізму.

Керівник оркестру Вил Салден - знаменитий музикант і виконавець з Нідерландів, зумів зібрати у себе відмінних музикантів з різних країн. Вил відтворив звучання тієї музики, яка звучала в оркестрі самого Гленна Міллера. Оркестр дав понад 4,5 тисяч концертів, які відвідали 5,1 млн. чоловік! І не дивно, адже концерти оркестру Гленна Міллера - це виключно живий звук та море позитиву, вихідного зі сцени від кожного учасника колективу!

В ці прекрасні вечори, тільки для Вас, запаморочливий джаз і свінг, найпопулярніші композиції епохи біг-бендів і сучасні хіти від одного з кращих світових джаз-оркестрів.

І нехай ваше життя буде вільною і щасливою, як ця вічно молода і сонячна музика!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Glenn Miller Orchestra «Jazz Christmas»

Замовити та придбати електронні квитки на Glenn Miller Orchestra «Jazz Christmas» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.