Gogol.Love.UA

24.03.2018, сб 17:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
50 - 250 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вистава-свято на тему повістей Н.В. Гоголя.

Сам Микола Гоголь говорив про свої "Вечори" як про молодіжний експеримент або як про свої перші кроки в якості письменника. Так, як і Гоголь, ми експериментуємо) Тим більше, що на сцені діти! ..

Грати Гоголя - це  наш шанс доторкнутися до рідних традицій, навчитися спілкуватися і веселитися, як вміли наші однолітки в Диканьці, полюбити читати, полюбити Гоголя, один одного і свою Батьківщину.

За що ми любимо" Вечори на хуторі біля Диканьки "? За пустощі Гоголя, за гумор, за неперевершену фантазію і близькість до народних традицій. Щоб передати нам не букву, але суть, плоть цих повістей, ми затіяли театральну гру, в якій, як і в повісті, дозволено все - будь-яка іронія, будь-яка витівка.

Гоголь, що зійшов з сучасних гаджетів, допоможе  сучасній молоді зануритися в цю історію. І раптом з'ясується, що гоголівські жарти зовсім не застаріли.
І ще безліч чудес, танців і приємних несподіванок очікує на глядачів. Це вистава-жарт, вистава-гра. Крім того, актори танцюватимуть і співатимуть наживо, як це робили колись їхні предки в Диканьці.

Вистава побудована за мотивами повістей Н.В. Гоголя "Ніч перед Різдвом", "Травнева ніч або утоплена", "Іван Федорович Шпонька і його тітонька", "Сорочинський ярмарок".

У виставі бере участь 21 актор. Один з них - дорослий.
Детальніше

Придбати квитки на Gogol.Love.UA

Замовити та придбати електронні квитки на Gogol.Love.UA можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.