• Афіша
  • Державний ансамбль танцю і пісні «Кутаїсі»

Державний ансамбль танцю і пісні «Кутаїсі»

18.12.2018, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
18 грудня у Києві виступить Державний ансамбль пісні і танцю Грузії Kutaisi. Зустрічайте полум'яних танцюристів з новою програмою "Грузинське Різдво"!

Публіку чекає грандіозне шоу, зіткану з пісень і танців багатого на культурні традиції грузинського народу. Глядач не встоїть перед емоціями і енергетикою яскравого шоу.

Учасники ансамблю "Кутаїсі" молоді і талановиті. Їх життєва енергія і завзяття органічно вплітаються в кожну композицію, хвилюючи захопленого глядача. Успіх колективу продиктований грандіозним поєднанням чуттєвого вокалу і віртуозних рухів. В цієї чарівної комбінації - секрет тріумфу яскравого ансамблю.

Свою нову програму танцюристи "Кутаїсі" представлять більше ніж у 20 містах нашої країни. Публіку зачарують неперевершена хореографія, талановиті постановки, красиві костюми, приголомшливе музичний супровід.

Ансамбль "Кутаїсі" - бажаний учасник міжнародних фестивалів. Масштабні гастролі колективу незмінно збирають аншлаги в концертних залах.

Тепер і вас чекає захоплююча подорож у світ бурхливих емоцій і багатющих традицій Грузії.

До зустрічі!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Державний ансамбль танцю і пісні «Кутаїсі»

Замовити та придбати електронні квитки на Державний ансамбль танцю і пісні «Кутаїсі» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.