• Афіша
  • Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Кутаїсі»

Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Кутаїсі»

02.12.2019, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Всеукраїнський гастрольний тур Державного ансамблю пісні і танцю Грузії "Kutaisi"!

Справжній культурний "скарб" Грузії- Ансамбль "Kutaisi" свято шанує національні фольклорні традиції. Він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор емоцій.

Kutaisi- це унікальний державний ансамбль Грузії, що поєднав в собі хвилюючий багатоголосий спів з віртуозним виконанням національних грузинських танців. Неповторні постановки і хореографія під супровід оркестру, роскішні костюми та чаруючі голоси.

Вже традиційно в грудні,четвертий рік поспіль, "Kutaisi" завітає до України з новою програмою, щоб подарувати глядачам нескінченну енергію свого етносу. За плечима ансамблю великі гастрольні тури Європою та світом, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів.

Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї самобутньої культури. Двогодинна подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями.

Вам відкриється Грузія!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Кутаїсі»

Замовити та придбати електронні квитки на Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Кутаїсі» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.