• Афіша
  • Хаос. Жінки на межі нервового зриву

Хаос. Жінки на межі нервового зриву

06.06.2019, чт 19:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Хаос. Жінки на межі нервового зриву.
Сучасна комедія.

Кажуть, неможливо зрозуміти жіночу логіку. Кажуть - чого хоче жінка - того хоче Бог. Хочете зрозуміти сучасну жінку? Дивіться спектакль "Хаос"!
Вистава-відкриття, спектакль-одкровення, спектакль-викриття. Про що? Про сучасних жінок, у кожної з яких є своя історія. Цілком успішні сучасні дами - психотерапевт, журналіст і вчитель - намагаються розібратися у своєму житті. Причинами їх неврозів стають звільнення, розлучення, діти, різні чоловіки, подружні зради, недолугі начальники, абсурдні чиновники. Вони досягли 30-річного рубежу, але до сорока їм ще далеко. Вони добилися впевненої соціального статусу, але їм хочеться все кинути до біса і зайнятися любов'ю. Вони красиві, але страшно самотні.

Як вони знаходять вихід з тупикових ситуацій? Що можуть дозволити собі жінки в житті і на театральній сцені? На всі ці питання відповідає спектакль "Хаос", в якому режисер Максим Голенко поєднав трагедію, комедію і фарс.

Кожен дізнається і типових героїнь великого міста, та типові проблеми. Так що "Хаос" цілком можна назвати посібником для жінок на межі нервового зриву".

П'єса - Міка Мюллюахо (Фінляндія).
Режисер - Максим Голенко.
Хореограф - Павло Івлюшкін.
Художник - Юлія Зауличная.
Продюсери - Тетяна Єдемська і Олена Новохатко.

Актори:
Катерина Кістень - заслужена артистка України.
Віталіна Біблів - актриса театру Золоті Ворота.
Анна Кузіна - актриса театру і кіно.
Дмитро Олійник - актор театру Золоті Ворота.
Детальніше
Зображення

Хаос. Жінки на межі нервового зриву на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Хаос. Жінки на межі нервового зриву

Замовити та придбати електронні квитки на Хаос. Жінки на межі нервового зриву можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.