Хелавіса

11.04.2020, сб 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Якщо десь за межами нашої галактики - на далеких планетах - в оточенні краси ідеального світу живуть незбагненні герої язичницьких п'єс і слухають старовинні перекази під кришталевий звук арф, то вони чують саме цей голос.

Голос, став унікальним феноменом у вітчизняної і світової фолк-музиці. Хелавіса (Наталя О Ший) - беззмінний лідер групи "Млин" - однієї з кращих російських груп, що відіграють акустичні та електроакустичні композиції.
Саме "Млин" колись змінила ставлення аудиторії до фольку, і зробила цей жанр таким популярним. На цей раз Хелавіса приїде до Києва в рамках сольного проекту з новою програмою.

Дослідження планети Люцифераза йде повним ходом. Героїчні першопоселенці зустрічають на своєму шляху воронов, драконів і загадкових саламандр, але при цьому не забувають зберігати і цінувати спогади про Старої Землі. Концертна програма Хелависы і Сергія перенесе слухачів на багато макролиг в глибокий космос і на багато століть вперед і назад в часі. Як завжди, це безкомпромісне шоу двох – тільки арфа і гітара, тільки два голоси, виразний світло і кришталевий звук.

11 квітня тільки на один вечір Будинок Офіцерів перенесеться в світ космічних кораблів і далеких світів, дивних істот і дивовижних сказань. Концертна телепортація відбудеться в компанії дивовижною Хелависы - душі і голоси групи "Мельница", а допомагати в цій подорожі їй буде Сергій Вишняков. Разом музиканти представлять своїм шанувальникам нову програму. Не пропустіть шанс потрапити на це унікальна подія!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Хелавіса

Замовити та придбати електронні квитки на Хелавіса можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.