• Афіша
  • Хор Монахов виконує Рок

Хор Монахов виконує Рок

23.09.2018, нд 19:30
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Часто буває так, що крайня альтернатива знаходиться найближче до будинку.
Спільнота поціновувачів року виявилося набагато ширше, ніж можна собі уявити. І навіть у світі пустельників, в невідомих місцях, куди рідко проникає очей глобалізації, є люди, що володіють академічними знаннями в історії рок-музики, а також автентичним талантом у її виконанні.

Прийнято вважати, що Рок - це музика протесту.
Проект пропонує слухачеві протест до самої концепції звучання.
Вийшло так, що ченцям не тільки вдалося зберегти суть пісні, але й облагородити композицію, відкрити сенс, який лежить на поверхні і тому так надокучив, що став непомітним для замыленных очей.

Одні кажуть, що це - ні з чим не порівнянне музичне переживання.
Інші ж - що це альтернативна реальність року.
Але залишимо оцінки історикам і критикам.

Ченці, об'єднані в хор, офіційно не представляють ніяку релігію. Це - можливість виконати і дати нове життя надихає розум і серце музики, створеної самими талановитими людьми планети, музиці, давно увійшла в золотий фонд людства, що стала вже, повсюдно, для одних - класикою, для інших же - гармонією, без якої неможливо жити.

Творчість, завжди залишається в одній площині, через якийсь час перестає діяти. Те, що було незвичним і загрозливо хаотичним позавчора, вчора починає використовуватися першопрохідцями-піонерами, сьогодні стає частиною масової культури, а завтра перетвориться в нудну історію.
Завдання концерту - не дати рок-музиці стати нудною історією.
Коли сіль втрачає чинності, вона стає отрута.

Концерт не має відношення до християнства або будь-якої іншої релігії, будь-які збіги і випадкові асоціації.


Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Хор Монахов виконує Рок

Замовити та придбати електронні квитки на Хор Монахов виконує Рок можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.