• Афіша
  • І тільки смерть розлучить нас

І тільки смерть розлучить нас

22.06.2017, чт 19:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Вистава «І тільки смерть розлучить нас» 22 червня 2017 року на сцені Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Альдо Ніколаї.
Комедія в 2-х діях.

Це не просто комедія! Це тонкий гумор і блискуча гра чудових артистів. Це непередбачуваний сюжет і нестримний регіт глядачів. Це спектакль, який неможливо пропустити. Це геніально!

Єва - фатальна жінка в повному сенсі цього слова. Розумна, чарівна, пристрасна і заповзятлива. Про таку жінку потай мріє кожен чоловік. І Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але наш герой ще не підозрює, що його ждт...

Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну лікарню, тюрму і божевільний будинок. Вона увіллється в життя Бруно до мозку кісток. І все це-за ретельно спланованого проекту вбивства. Адже у Єви є законний чоловік-стриманий і мудрий Маріо, і він заважає особистого щастя героїв... План вбивства стає досконалішим і досконаліше з кожним дні...

Чим же закінчиться цей комічний трилер? Обов'язково подивіться!
 
Режисер-постановник - Валерій Астахов.
Художній керівник - Євген Паперний.
Продюсер - Олег Шпанчук.

У головних ролях:

Костянтин Костишин
Катерина Кістень
Остап Ступка.
Детальніше
Зображення

І тільки смерть розлучить нас на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на І тільки смерть розлучить нас

Замовити та придбати електронні квитки на І тільки смерть розлучить нас можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.