• Афіша
  • І тільки смерть розлучить нас

І тільки смерть розлучить нас

22.06.2017, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Вистава «І тільки смерть розлучить нас» 22 червня 2017 року на сцені Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Альдо Ніколаї.
Комедія в 2-х діях.

Це не просто комедія! Це тонкий гумор і блискуча гра чудових артистів. Це непередбачуваний сюжет і нестримний регіт глядачів. Це спектакль, який неможливо пропустити. Це геніально!

Єва - фатальна жінка в повному сенсі цього слова. Розумна, чарівна, пристрасна і заповзятлива. Про таку жінку потай мріє кожен чоловік. І Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але наш герой ще не підозрює, що його ждт...

Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну лікарню, тюрму і божевільний будинок. Вона увіллється в життя Бруно до мозку кісток. І все це-за ретельно спланованого проекту вбивства. Адже у Єви є законний чоловік-стриманий і мудрий Маріо, і він заважає особистого щастя героїв... План вбивства стає досконалішим і досконаліше з кожним дні...

Чим же закінчиться цей комічний трилер? Обов'язково подивіться!
 
Режисер-постановник - Валерій Астахов.
Художній керівник - Євген Паперний.
Продюсер - Олег Шпанчук.

У головних ролях:

Костянтин Костишин
Катерина Кістень
Остап Ступка.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на І тільки смерть розлучить нас

Замовити та придбати електронні квитки на І тільки смерть розлучить нас можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.