• Афіша
  • І тільки смерть розлучить нас

І тільки смерть розлучить нас

28.05.2018, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Вистава "І тільки смерть розлучить нас" 28 травня 2018 року на сцені Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Це не просто комедія, це тонкий гумор і блискуча гра чудових артистів, непередбачуваний сюжет і нестримний регіт глядачів! Це спектакль, який неможливо пропустити.

Єва - фатальна жінка в повному сенсі цього слова. Розумна, чарівна, пристрасна і заповзятлива. Про таку жінку потай мріє кожен чоловік, і Бруно пощастило - він знайомиться з Євою. Але наш герой ще не підозрює, що його чекає...
 
Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну лікарню, тюрму і божевільний будинок. Вона увіллється в життя Бруно до мозку кісток і все це-за ретельно спланованого проекту вбивства. Адже у Єви є законний чоловік-стриманий і мудрий Маріо, і він заважає особистого щастя героїв...

План вбивства стає досконалішим і досконаліше з кожним днем. Чим же закінчиться цей комічний трилер? Обов'язково подивіться!

Режисер: Валерій Астахов, заслужений артист України.
Жанр: Трагікомедія.

У ролях:

Катерина Кістень
Костянтин Костишин
Остап Ступка, народний артист України.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на І тільки смерть розлучить нас

Замовити та придбати електронні квитки на І тільки смерть розлучить нас можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.