Імперія ангелів

10.10.2019, чт 19:30
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Гучний спектакль "Імперія Ангелів".

В основі постановки "Імперія Ангелів" сюжет знаменитої книги-бестселера Бернара Вербера. Сам твір називають "Одою життя", "присвятою сучасній людині". Видання входить в десятку найпопулярніших книг світу. Тираж "Імперії Ангелів" вже перевищив 10 мільйонів примірників. І треба визнати, постановка такого шедевру - справа не з легких і вимагає великої сміливості.

Головний герой вистави потрапляє на небо і стає ангелом-охоронцем для трьох людських душ: тонкого і ранимого французького письменника, слов'янського хлопця, безпритульного і вбивці, і американської дівчини, що стала надалі "Міс всесвіт". У кожного з цих людей - свій шлях, сповнений помилок і спокус. Випробування проходить і Ангел, який не бажає бути бюрократом. Який вирішує порушити традицію і присвячує своє нове життя служінню людству. Які біди і суперечності чекають її на цьому шляху, які помилки і перемоги, - Ви зможете побачити у виставі театру "Візаві".

"Імперія Ангелів" - це талановиті професійні актори, прекрасна режисура, гармонійне поєднання філософії та гумору. У спектаке звучить сучасна російська, американська, французька музика, а також класичні твори світових композиторів.
 
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Імперія ангелів

Замовити та придбати електронні квитки на Імперія ангелів можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.