Імперія Ангелів

22.05.2018, вт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
200 - 350 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
22 травня 2018 року на сцені Кінопанорами театр "Візаві" представить відомий спектакль "Імперія Ангелів".
 
В основі постановки "Імперія Ангелів" сюжет знаменитої книги-бестселера Бернара Вербера. Сам твір називають "Одою життя", "присвятою сучасній людині". Видання входить в десятку найпопулярніших книг світу. Тираж "Імперії Ангелів" вже перевищив 10 мільйонів примірників. І треба визнати, постановка такого шедевру - справа не з легких і вимагає великої сміливості.
 
Виконати складне завдання взялися актори театру «Візаві» на чолі з режисером Євгеном Морозовим. Колективу вже 25 років. Театру притаманні особливий естетичний стиль, оригінальність інтерпретації і наявність високого смаку.

Головний герой вистави потрапляє на небо і стає ангелом-охоронцем для трьох людських душ: тонкого і ранимого французького письменника, російського хлопця, безпритульного і вбивці, і американської дівчини, що стала надалі "Міс всесвіт". У кожного з цих людей - свій шлях, сповнений помилок і спокус. Випробування проходить і Ангел, який не бажає бути бюрократом. Який вирішує порушити традицію і присвячує своє нове життя служінню людству. Які біди і суперечності чекають її на цьому шляху, які помилки і перемоги, - Ви зможете побачити у виставі театру "Візаві".

"Імперія Ангелів" - це талановиті професійні актори, прекрасна режисура, гармонійне поєднання філософії та гумору. У спектаке звучить сучасна російська, американська, французька музика, а також класичні твори світових композиторів.
 


Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Імперія Ангелів

Замовити та придбати електронні квитки на Імперія Ангелів можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.