Ірина Федишин

09.11.2017, чт 19:30
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 1000 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Концерт Ірина Федишин в Києві відбудеться 9 листопада 2017 року, Міжнародний центр культури і мистецтв.

Ірина Федишин вже 13 років на великій сцені. На її рахунку понад 1000 концертів, з них більша половина із сольною програмою. ЇЇ пісні займають найвищі сходинки хід парадів країни та звучать чи не в кожній українській хаті.

2 000 000 українців поставили її мелодії замість гудків у телефон. Міліонні перегляди в You.Tube .100 аншлагів Україною.

Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських і навіть європейських глядачів. Її пісні активно ротуються на всіх радіостанціях, а на концертах - завжди  повні зали.  Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, п’ять успішних альбомів.

Минулого року на шоу Ірини Федишин Києві було продано квитки ще задовго до заходу.

Українці скучили за щирістю та за змістовними піснями, тому популярність Ірини Федишин сьогодні стрімко зростає!

Разом зі своєю прекрасною командою, Ірина Федишин ретельно продумує кожен свій виступ, щоб подарувати прихильникам найкращі враження і чудовий настрій. Тому кожен її концерт перетворюється на феєричне свято - яскраве шоу з колоритними костюмами, неординарною сценографією, цікавими танцями, видовищними постановками номерів, і світловим шоу. Та перш за все - чудовим виконанням  пісень.

Велика кількість артистів балету на одній сцені. Яскраві номери над якими працюють найкращі режисери українських телепроектів. Не пропустіть цю подію, яка відбудеться 9 листопада у м. Києві. Ірина Федишин готується показати європейське шоу в українському форматі.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Ірина Федишин

Замовити та придбати електронні квитки на Ірина Федишин можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.