• Афіша
  • Історії кохання для дорослих

Історії кохання для дорослих

29.11.2019, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 450 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Спектакль поставлений в жанрі кабарет-комедії, популярному в Європі. Шість новел за мотивами твору польського драматурга Збігнєва Ксенджика. Режисер-постановник заслужений діяч мистецтв України В'ячеслав Жыла. І що цікаво, спектакль поставлений на двох мовах - українською та російською. "Історії любові для дорослих" - це відверті розмови на інтимні теми. Він змусить глядача не тільки сміятися до сліз, але і задуматися про те, що відбувається в його житті і сім'ї.

У виставі беруть участь метри української сцени - народні артисти України: Олексій Вертинський, Людмила Смородина та Анатолій Гнатюк. Прекрасна актриса Ксенія Вертинська грає чарівну студентку, яка приходить здавати залік за допомогою спокушання викладача.

Всі історії для дорослих - це діалоги про це. Адже відверто це вголос готовий обговорювати далеко не кожен. А уявіть, привселюдно зі сцени. Та ще й вперше в житті!

Так-так, вистава "Історії кохання для дорослих" - акторський дебют відомого українського бізнесмена, письменника і самого екстравагантного Гаріка Корогодського.

Також в цьому спектаклі грає лідер групи "Друга ріка" Валерій Харчишин. Ми знаємо, як він вміє проникливо співати про кохання! Тепер він про неї заговорив, та так, що було відчуття, ніби головний герой і є Валерій, з усіма комплексами та бажаннями свого героя.

Відома телеведуча Яніна Соколова. Не дуже щаслива в шлюбі дружина, повія, спрагла любовних пригод жінка - кожна з ролей вдалася Яніні на славу.

Музичний супровід: піаніст Юрій Дзвонар, теж володіє неабиякими акторськими здібностями.

Продюсер: Слава Жыла.

Частина виручених коштів буде передана до фондів "Життєлюб" і "Таблеточки"

Вистава йде українською та російською мовами.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Історії кохання для дорослих

Замовити та придбати електронні квитки на Історії кохання для дорослих можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.