Іво Бобул

23.02.2019, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
100 - 800 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Досвідчений музикант, вокаліст найвищого рівня, композитор, який не просто створює музику, а й живе нею, і просто чесна, відверта людина, яка усвідомлює всю відповідальність перед публікою, - таким Іво Бобула знають тисячі прихильників!!! Іво Бобул є автором багатьох музичних творів, які стали скарбом для української культури!

Співак продовжує свій творчий шлях і дивує нас новими піснями та новими проектами. Концертні програми "Liberta", яка була представлена артистом в 2015 році, в 2016-му році  "Про любов…", а в 2017-му- програма з ліричною назвою "Бо ти одна...", -  збирають повні зали відданих шанувальників творчості Маестро! Співак  надихає своєю творчістю  і молодих артистів! Серед них - талановита співачка Анастасія Лавриненко, натхненна своїм наставником, в цей вечір співатиме на одній сцені з Іво Бобулом!

Кожний виступ Іво Бобула на Головній сцені країни - це вибух справжніх емоцій,наповнених щирістю  та     любов’ю!

Спеціальний гість концертної програми - Квартет "Гетьман"!

Не пропустіть яскраву подію! На Вас чекають: неповторна атмосфера щирого спілкування, живий звук, чоловічий голос номер один, якому підвладні всі музичні стилі, та енергетика, яка нікого не залишить байдужим!!!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Іво Бобул

Замовити та придбати електронні квитки на Іво Бобул можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.