• Афіша
  • Jah Khalib. Великий концерт

Jah Khalib. Великий концерт

04.11.2017, сб 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
450 - 650 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Jah Khalib восени вкриє киян душевні речитативи. Реп Джа Кхалиба - щось особливе. Він мелодійний і душевний, щирий і чистий. Його хочеться слухати нескінченно, і ми раскачаемся під нього 4 листопада 2017 року в Stereo Plaza.

У Джа виходять дуже тонкі і зворушливі тексти, якими він підкорив слухачів по всьому світу. Крім того, що у нього виходить дуже чіткі біти і легкий репчик, Бахтіяр Мамедов також пише пісні та співпрацює з L'використання One, групою "Каспійський вантаж", Моп, Джиган і багатьма іншими виконавцями.
 
Бахтіяр дозволяє фанатам називати себе просто Баха, і кайфує коли приносять слухачам порцію непідробних емоцій. Щороку він дає більше 150 концертів, постійно експериментує з музичними напрямками і ніколи не сидить на місці.
 
От і 4 листопада кращий казахстанський хіп-хопер органмизовывает шикарний концерт. Тут ми почуємо всі найкращі пісні: "Ти для мене", "Лейла", "Секс, наркотики" та з десяток інших хітів, які точно чув по радіо і на муз-каналах, а може - і особисто, на одному з концертів Бахи.
 
Поки ще є час, запасайся квитками. Ближче до концерту їх майже не залишається. Так що вибирайте кращі місця в залі, і до зустрічі на самій качовой вечірці цієї очени!
 
Чекаємо на вас!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Jah Khalib. Великий концерт

Замовити та придбати електронні квитки на Jah Khalib. Великий концерт можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.