Jamala

30.11.2019, сб 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Цьогоріч виповнюється десять років із моменту тріумфального виступу Джамали на міжнародному конкурсі молодих виконавців "Нова Хвиля" у Юрмалі.

Саме в ті липневі дні співачка з неймовірним голосом і харизмою увірвалася в медіапростір України, вразивши мільйони глядачів приголомшливою майстерністю виконання і талантом. Вона з легкістю співала пісні будь-якого жанру - від народної "Верше, мій верше" до джазової History Repeating. 2016 року Джамала взяла нову музичну вершину, цього разу вигравши головний пісенний конкурс у світі – Євробачення. Її пісня "1944", присвячена депортації кримських татар, зворушила європейських слухачів і професійне журі, які також відзначили композицію окремою нагородою.

Сьогодні Джамала одна з найбільш відомих українських співачок і сонграйтерів - у її арсеналі чотири лонгплеї та один міні-альбом. Нова платівка "Крила" вийшла у жовтні 2018-го, а вже 1 лютого 2019-го співачка представила сингл Solo, написаний американськими авторами на чолі з мультиплатиновим продюсером і сонграйтером Брайаном Тоддом.

На концерті в Києві Джамала представить нову програму, в якій будуть зібрані знакові пісні з усіх її альбомів.

Кожна з цих композицій - певна віха в історії співачки. Лірична "Заплуталась" і життєствердна You're Made Of Love, таємнича The Great Pretender і натхненна "Крила". На глядача чекає захопливе шоу, повне прекрасної музики та візуальних ефектів, які зачарують кожного.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Jamala

Замовити та придбати електронні квитки на Jamala можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.