Jimmy Bosch (NY) & Dislocados

29.06.2017, чт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 800 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Джиммі Бош - легенда сальси і зірка латин-джазу з Нью-Йорка з сольним концертом у Києві! 29 червня 2017 року на сцені Caribbean Club Concert Hall.

Джиммі - тромбоніст, композитор і бенд-лідер.

Його називають "кращий сальса-тромбоніст світу". "Посол сальси" і "король тромбона", що підтверджують премії The Grammy і інші престижні нагороди.

За його плечима - участь у записі більше 70 альбомів і 4 сольних диска. Він грав практично з усіма зірками сучасної латини Tito Puente, Celia Cruz, Marc Anthony, Eddie Palmieri, Cachao, Los Van Van, Ruben Blades і багато інших.

У 90-ті роки творчість Джиммі став одним з факторів, які відродили популярність сальси після 15-річного занепаду.

Його музика щира і енергійна, з яскравим тембром та ритмічністю. Під неї важливо танцювати, адже саме таку мету переслідує Джиммі.

Він грає сальсу і закохує в неї людей по всьому світу! Його можна почути на танцювальних майданчиках від США до Японії, від Венесуели до Австралії.

А вже 29-го червня ми запрошуємо на його концерт в Caribbean Club Concert Hall. Подія для тих, хто поважає якісну музику й обожнює пристрасні латиноамериканські танці!
Вперше в Києві Джиммі Бош виступив у 2010 році у музичному супроводі від сальса-оркестру DISLOCADOS. І на цей раз він знову заграє з цим кращим і самим титулованим сальса-колективом.

Dislocados - це український гурт, що грає сальсу і кубинську музику вже майже 12 років. Вони об'їздили з концертами всю Україну, брали участь у численних фестивалях і конкурсах. На сьогоднішній день цей сальса-бенд є єдиним вітчизняним колективом, який отримав престижну міжнародну премію Independent Music Awards (IMA).

Лідером групи є відомий віртуозний піаніст і композитор - Ілля Єресько. Саме з участі в Dislocados почалася блискуча кар'єра справжніх зірок Денніса Аду та Олесі Здоровецька, чиї імена відомі світової музичної громадськості.

Після першого спільного виступу 7 років тому Джиммі Бош і Dislocados продовжують виступати разом в Україні, Польщі, Марокко, Франції та інших країнах.

29 червня не пропустіть концерт, на якому ви не тільки почуєте музику у виконанні цієї легенди, але і зможете потанцювати під живе виконання музики з світовим знаком якості.

Літній вечір з музикою Джиммі Боша та Dislocados - це той час і емоції, які будуть зігрівати зимою!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Jimmy Bosch (NY) & Dislocados

Замовити та придбати електронні квитки на Jimmy Bosch (NY) & Dislocados можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.