J.Seven

02.12.2018, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
100 - 600 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Коли він виходить на сцену і починає творити, важко описати словами, що відбувається з глядачами в залі в цей час. Немов всі самі чисті, приємні і глибокі почуття оживають одночасно всередині кожного і шукають виходу назовні. Тому люди, немов зачаровані, ніби вкинені в якийсь транс слухають кожен звук цього неповторного дуету - музиканта і саксофона.

Це не джаз - це музика кохання у виконанні J. Seven Israel, це жива музика - у всіх сенсах цього слова, яка творить диво.

Як говорить сам маестро: "- Я граю романтичну музику, джаз. Безумовно, я ціную джаз, але цей стиль більшою мірою призначений для самих музикантів, а публіці він далеко не завжди близький... я виконую ту музику, яку люблять глядачі - мелодії, на яких вони виросли, подорослішали, пісні, які їм близькі".

Програма, яку Ви побачите 2 грудня на сцені Центру культури та мистецтв ( вул. Ірининська,6, м. Золоті ворота) це неповторний синтез харизматичного ізраїльського віртуоза, романтичного саксофоніста J. Seven в супроводі інструментальної групи і дуже впізнаваного матеріалу - аранжування знаменитих композиторів сучасності Джо Дассена, Стіві Вандера, Фаусто Поппети, з кінофільму "Титанік" (Селін Діон), Мусліма Магомаєва і багатьох інших, де звучання саксофона додає кожному творові ще більше шарму. У виконанні артиста J. Seven будь-який твір набуває своєрідне неповторне звучання і особливий, тонкий, романтичне забарвлення.

Сьогодні артист відомий не тільки в Ізраїлі, але і є бажаним гостем на сценах багатьох країн світу. На відміну від багатьох музикантів, відрізняється своєю активною манерою, артистизмом і неординарним поведінкою на сцені. Незважаючи на те, що в руках у нього один з найскладніших інструментів, він рухається, виходить в зал - танцює під час гри на саксофоні і спілкується з глядачем. Він також чудово грає на іспанській гітарі, блок-флейті і барабанах.

Sax Show J. Seven не залишить байдужим найвибагливішого глядача і, безсумнівно, принесе справжнє задоволення кожному присутньому на його концерті, хто прийшов на зустріч зі справжньою Музикою.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на J.Seven

Замовити та придбати електронні квитки на J.Seven можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.