Якого біса

03.12.2019, вт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
550 - 1950 грн
Категорія:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис

Якого біса

На одній сцені: народна артистка СРСР Ада Роговцева і письменник Віктор Шендерович!

  • У РОЛЯХ: Андрій Сидельников, Ірина Селезньова, Олеся Маньковська.
  • Драматургія — Ірина Иоаннесян, Нателла Болтянська
  • Режисер — Олеся Маньковська
  • Тривалість вистави: 2 години, з одним антрактом.
  • Вік: 18+
  • Постановка — Продюсерська компанія «Stage RС» (Лондон, Великобританія)
  • Прем'єра вистави відбулася 9 травня 2018 року в Лондоні.

В житті помиляється кожен. Бувають невеликі помилки, які не впливають ні на що, а є гріхи, які докорінно змінюють життя. А на що готові люди, щоб повернути кохану людину, втілити в реальність мрію або виправити доленосні помилки минулого — відповідь на таке питання у кожного свій. Але, як правило, ціна за такі бажання надто велика. Укласти угоду з Дияволом — а що той зажадає натомість... До матері трьох дітей приходить Чорт і пропонує виправити минулі помилки. Натомість супротивник просить віддати одного з дітей жінки.

П'єса висвітлює проблематику боротьби добра і зла, вибору і ціни, яку треба заплатити за мрію. Продати душу — традиційна фантазія в стилі Фауста. Легка, кумедна, сатирична і хуліганська постановка. Гра артистів вражає до глибини душі. Сюжет насичений потужною значеннєвим навантаженням, кожен глядач загляне у віддалені глибинки свідомості і почує, можливо, таємничий і звабливий голос самого біса, а також чудовий романс у чудовому виконанні Ірини Селезньову.

Вистава «Якого біса» зібрав 3 аншлагу на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв у Києві, артисти виходили на уклін по 12 разів після кожного виступу! Постановка підкорила серця і полюбилася глядачам Англії, України, Ізраїлю.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Якого біса

Замовити та придбати електронні квитки на Якого біса можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.