Якого біса

18.10.2019, пт 19:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
300 - 1950 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
На одній сцені: народна артистка СРСР Ада Роговцева і письменник Віктор Шендерович!

Драматургія - Ірина Иоаннесян, Нателла Болтянська.
Режисер - Олеся Маньковська.
Креативний продюсер - Ірина Иоаннесян.

Постановка - Продюсерська компанія "Stage RС" (Лондон, Великобританія).
Прем'єра вистави відбулася 9 травня 2018 року в Лондоні.

Та я б душу продав, щоб... Хоч раз в житті кожен з нас вимовляв цю фразу. Виправити помилки, здійснити мрію, в обмін на свою душу або душі близьких. Висока ціна? Відповідь можна пошукати в компанії матері, трьох її дорослих дітей і самого Чорта.
Пропонуємо зробити це на прем'єрі комедії "Якого біса" за п'єсою Ірини Иоаннесян і Нателлы Болтянской. Іскрометні діалоги і несподівані повороти сюжету.

Подивіться, які відгуки були отримані про п'єсу:

"Ця п'єса - легка, іскриста, схоже келиху доброго шампанського. Від кожної сцени, кожного діалогу, отримуєш величезне задоволення і довгий післясмак. Перша спільна робота Ірини Иоаннесян і Нателлы Болтянской, дотепна, іронічна, вона просто приречена на успіх". Олексій Моторів, автор бестселерів про Медбрате Паровозове, лауреат премії НІС.

"П'єса безумовно заслуговує уваги. Роль чорта відверто хороша, я б із задоволенням зіграв сам. Що ж стосується теми, то, упевнений, будь-який глядач Її сприйме з інтересом, бо в кожному з нас живе Потреба виправити помилки минулого, а багато хто готові продати душу ради того, щоб виконати найзаповітніші бажання. А спокус поруч предостатньо". Ігор Угольников. Актор, режисер, продюсер.

Тривалість вистави: 2 години, з одним антрактом.
Вік: 18+.

У ролях:
Андрій Сидельников
Ірина Селезньова
Олеся Моньковская.
Детальніше
Зображення

Якого біса на інші дати (всього: 1)

03.12.2019, вт 19:00
550 - 1950 грн

Придбати квитки на Якого біса

Замовити та придбати електронні квитки на Якого біса можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.