• Афіша
  • Кавказький театр танцю Legacy

Кавказький театр танцю Legacy

05.06.2019, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
350 - 2050 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Політ! Буря на сцені! Феєрія танцюристів, злітають в повітря з калейдоскопічною геометрією і військовою чіткістю!" - чимало захоплених відгуків зарубіжних критиків отримали кавказькі артисти після своїх концертів. Що, втім, цілком виправдано, адже вони без найменшого перебільшення кинули виклик гравітації! Тепер кавказький театр танцю Legacy приїде зі своїм новим танцювальним шоу - "The Flying Georgian" - підкорити і Жовтневий палац.

Через музику і танець колектив покаже глядачам багатство культури кавказького народу. Поєднання вікових традицій, фольклорних прийомів і сучасних танцювальних технік, прискорений темп і постійна зміна ритму, добре розрахований загальний малюнок танцю, чіткий поділ солістів і масовки за балетного принципом - все це принесло колективу заслужену світову славу і широку популярність у всьому світі. І ви зможете побачити це власними очима вже 5 червня в Києві, Жовтневий палац, в 19:00!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Кавказький театр танцю Legacy

Замовити та придбати електронні квитки на Кавказький театр танцю Legacy можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.