Кейко Мацуї

28.10.2017, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 2150 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Концерт, який неможливо пропустити! Легендарна джазова піаністка Кейко Мацуї з новою програмою у супроводі кращого симфонічного оркестру України - Lords of The Sound! 28 жовтня 2017 року на сцені НПМ "Україна".

Кейко Мацуї - надзвичайно талановита піаністка, кожна її композиція пропущена через сприйняття самого автора. Вкладаючи частинку себе, своїх вражень і емоцій у музичні твори, вона створює чудову музику, яка стає не просто прекрасною, вона стає живою, що володіє своєю власною волею і прагненням змінити світ, додавши в нього яскравих фарб, чистих почуттів і сяйва.

Її композиції схожі на молитву, в них кожен знаходить частинку своїх радощів та переживань, вони проникають у саме серце! В легких, як шовк, мелодіях легко розчинитися. Кожен твір - немов любовно розписаний вручну батик.

Вже цієї осені Кейко Мацуї порадує шанувальників своєї творчості унікальним концертом. Нова програма, приурочена до виходу альбому "Journey to the Heart", вже улюблені композиції, такі як "Crystal Shadow", "Steps of Maya", "Rose in Morocco", "Whisper from the Mirror", "Tears of the ocean". І все це у супроводі симфонічного оркестру Lords of The Sound - оркестру, який український глядач полюбив за неповторність. Їх концерти збирають аншлаги по всій Україні, їх програми приваблюють своєю оригінальністю.

Концерт Кейко Мацуї в супроводі Lords of The Sound унікальна можливість насолодитися приголомшливим мистецтвом від самого витонченого композитора сучасності, подивитися на віртуозну гру на фортепіано і відчути енергетику оркестру.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Кейко Мацуї

Замовити та придбати електронні квитки на Кейко Мацуї можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.