• Афіша
  • Київ Модерн-Балет. «Болеро. Дощ» Раду Поклітару

Київ Модерн-Балет. «Болеро. Дощ» Раду Поклітару

17.03.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
50 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вечір одноактних балетів Раду Поклітару.

"Болеро". Балет на одну дію на музику М.Равеля

Лібрето, хореографія та постановка - Раду Поклітару.
Художник костюмів - Ганна Іпатьєва.
Асистент хореографа - засл. арт. України Анатолій Козлов.
Художник світла - Олена Антохіна.
Звукорежисер - Олександр Курій.

"Болеро" Моріса Равеля - легендарна балетна партитура ХХ століття, у виконанні артистів трупи "Київ Модерн-Балет" отримала абсолютно непередбачуване, сміливе трактування, пронизане суперечливим духом нашого часу.
У хореографічній версії геніального твору Раду Поклітару розповідає про безперервну, сізіфову боротьбу індивідуумів за право на власне "Я", за свою "несхожість", за свободу проти багатоголового, багаторуконогого спрута на ім’я "натовп".

"Дощ". Хореографічна фантазія, на музику народів світу та Й. С. Баха.

Лібрето, хореографія та постановка - Раду Поклітару.
Художник костюмів - Ганна Іпатьєва.
Асистент хореографа - засл. арт. України Анатолій Козлов.
Художник світла - Олена Антохіна.
Звукорежисер - Олександр Курій.

"Приводом для виникнення цієї вистави стала необхідність мати в репертуарі театру хореографічні мініатюри. Ця прикладна мета, однак, змусила мене замислитися над тим, щоб витратити творчу енергію акторів театру "Київ Модерн-Балет" на створення чогось більшого, ніж просто ряд номерів для концертів. Так виникла форма вистави - новели на етнічну,  яскраво національну музику, "зцементовані" прелюдіями й фугами з "добре темперованого клавіру" Й. С. Баха. Зі спільноти людей, котрі чи то стрімко пролітають по сцені, чи то на дотик пробираються крізь невідомість навколишнього світу, з’являються дуети, тріо, соло, що розповідають нам історію своїх життів. Закінчивши оповідь, вони ніби поглинаються натовпом, який стирає примарні сліди їхнього існування". Раду Поклітару.
"Дощ" - це філософська розповідь у формі хореографічної сюїти про долі людей, мимоволі об’єднаних одним часом і простором. Етнічна музика, та контрастна їй музика Йоганна Себастьяна Баха – немов голоси людей, котрі розмовляють різними мовами…
Творча ідея вистави виростає з ідеї музичної (втілюючи концепцію Раду Поклітару): загальнолюдські цінності єднають різноманітні культури, й ментальності різних націй.
У центрі уваги вистави - люди, почуття, сам плин життя.

За період існування театру "Київ Модерн-Балет"  було створено 14 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій "Київська пектораль" за кращі вистави року.

Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії, Росії та в багатьох містах України


Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Київ Модерн-Балет. «Болеро. Дощ» Раду Поклітару

Замовити та придбати електронні квитки на Київ Модерн-Балет. «Болеро. Дощ» Раду Поклітару можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.