• Афіша
  • Київ Модерн-Балет. «Кармен.TV» Раду Поклітару

Київ Модерн-Балет. «Кармен.TV» Раду Поклітару

11.04.2018, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
50 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Кармен.TV" від Раду Поклітару.
Балет на 2 дії на музику Ж. Бізе.

Лібрето, хореографія та постановка - Раду Поклітару.
Сценографія - засл. діяч мистецтв України Андрій Злобін.
Художник костюмів - Ганна Іпатьєва.
Асистент хореографа - засл. арт. України Анатолій Козлов.
Художник світла - Олена Антохіна.
Звукорежисер - Олександр Курій.

"Кармен. TV" - перша  вистава театру "Київ Модерн-Балет". Чому саме Кармен? В історії європейського театру не дуже багато міфологем, які, за популярністю, можна порівняти з цим сюжетом. Меріме, який написав новелу про севільську циганку, навіть не підозрював, що в XXI столітті - у всьому західному культурному світі - не залишиться жодної людини, яка б не чула про Кармен. Жорж Бізе, своєю безсмертною оперою, неймовірно романтизував її образ. Циганка Меріме - набагато простіша й прозаїчніша.

Крім брутальної новели Проспера Меріме, в основу нашої вистави лягла музика опери Жоржа Бізе. Однією з головних дійових осіб балету стала Мікаела, котра втратила статус нареченої Хозе, але стала рушійною силою сценічної дії. Її присутність на сцені пояснює літери "TV" у назві вистави, та її формат - балет на дві серії. Слова, вкладені мною в уста Мікаели - це єдине, що, на мою думку, було доречним помістити в буклет вистави: "Коли поруч нікого немає, любов переповнює мене, й змушує бачити, бажати, вбивати неіснуючих персонажів ніким не знятих фільмів. Мерехтіння екрану спілкується зі мною мовою пристрасті. Я самотня…? Ні". Раду Поклітару.

Відома всім історія циганки, героїні новели Проспера Меріме, одержала у цьому балеті нове, несподіване трактування.

Завдяки новаторській хореографії Раду Поклітару, сценічне життя персонажів вистави наповнилося пронизливими сучасними інтонаціями, зберігши при цьому весь шарм Іспанії ХІХ століття, а геніальна музика опери "Кармен" дала можливість створити абсолютно нову виставу - не зрадивши при цьому духу Жоржа Бізе, який обезсмертив севільську циганку.

Декорації та костюми, створені одними з кращих театральних художників сучасності Андрієм Злобіним та Ганною Іпатьєвою, наповнюють сценічний простір ритмом життя ХХІ століття, зберігаючи при цьому  дух старої Іспанії.

"Кармен. ТV" - перша вистава трупи "Київ Модерн-Балет", якою колектив дебютував восени 2006 року. В березні 2007 року вистава була відзначена премією "Київська пектораль" у двох номінаціях: "Краща вистава року",  та: "Краща робота балетмейстера" (Раду Поклітару).

Балет "Кармен. ТV" був показаний на гастролях у багатьох містах України, Румунії, а також у Молдові, Росії, Білорусі, Нідерландах.Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Київ Модерн-Балет. «Кармен.TV» Раду Поклітару

Замовити та придбати електронні квитки на Київ Модерн-Балет. «Кармен.TV» Раду Поклітару можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.