• Афіша
  • Київ Модерн-Балет. «Лебедине озеро» Раду Поклітару

Київ Модерн-Балет. «Лебедине озеро» Раду Поклітару

19.09.2018, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
"Лебедине озеро"  від  провідного хореографа сучасності Раду Поклітару.

"Лебедине озеро" П. І. Чайковського.
Балет на 2 дії.

Лібрето, хореографія та постановка - Раду Поклітару.
Сценографія - заслужений діяч мистецтв України Андрій Злобін.
Художник костюмів - Ганна Іпатьєва.
Асистент хореографа - заслужений артист України Анатолій Козлов.
Художник світла - Олена Антохіна.
Звукорежисер - Олександр Курій.

"Я знав давно, що, рано, чи пізно, поставлю власне "Лебедине озеро". Знав, що геніальна музика Чайковського, яка супроводжувала мене все життя - від раннього дитинства - виллється у нову хореографію, в новий сюжет.  Але коли цей час прийшов, я почав свою першу репетицію з побоюваннями й трепетінням... Як розповісти мовою танцю історію про те, що ми маємо боротися за право бути самими собою - чого б ця внутрішня свобода нам не коштувала? В людини лише одне життя, й прожити його треба щиро й чесно. Прожити із власним обличчям - які б маски й іпостасі не нав’язувала навколишня дійсність.  Маленький білий лебідь живе в кожному з нас. Просто в одних він помітний, а інші навіть не здогадуються про його існування…" Раду Поклітару.

"Лебедине озеро" - найвідоміша балетна легенда, своєрідний синонім, власне, слова "Балет".  Геніальна музика Петра Ілліча Чайковського - це головна складова постійного грандіозного успіху вистави,  котра - вже понад 130 років - не сходить зі сцен театрів  у всьому світі.

У виставі хореографа Раду Поклітару, задум якої довго виношувався, абсолютно змінено  сюжет. Це - не звична казка про Принца, котрий зустрів і покохав дівчину, перетворену злим чарівником на лебедя. Автор створює балет-притчу, балет-роздум про неможливість жити, зраджуючи своєму істинному єству. Існування в чужій подобі,  проживання не свого життя й долі  - це страшний вирок. Маленький лебідь, проти власної волі перетворений  на хлопчика, має пройти через страждання, випробування, удари долі. Кохання приходить до нього лише в примарних снах. Нарешті, він отримує свободу, але запізно - нитка життя обірвалася...

Мова сучасного танцю, якою оповідається цей балет, допомагає домогтися яскравого співпереживання глядачів. Фантастичні декорації, створені сценографом Андрієм Злобіним, занурюють нас у фантасмагоричний світ двору Ротбарта - "доктора Франкенштейна", який вміє на операційному столі переробляти сутності живих істот. Костюми художника Ганни Іпатьєвої дають можливість  артистам надзвичайно точно й образно створювати, як образи людей з оточення Ротбарта, так  і містичних ельфів-лебедів - із снів головного героя.

Вистава була удостоєна премії "Київська пектораль-2013" у номінації "Краща музична вистава".
Прем'єра вистави відбулася 22 червня 2013 р.

За період існування театру "Київ Модерн-балет" було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій "Київська пектораль" за кращі вистави року.

Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії, Росії та в багатьох містах України.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Київ Модерн-Балет. «Лебедине озеро» Раду Поклітару

Замовити та придбати електронні квитки на Київ Модерн-Балет. «Лебедине озеро» Раду Поклітару можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.