• Афіша
  • Київ Модерн-Балет. «Спляча красуня» Раду Поклітару

Київ Модерн-Балет. «Спляча красуня» Раду Поклітару

26.06.2018, вт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
70 - 750 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Прем'єра! 26 червня 2018 року.

П. Чайковський "Спляча красуня".
Балет на 2 дії.

Лібрето, хореографія, постановка - Раду Поклітару.
Художник-сценограф - Маріанн Холленштайн (Швейцарія).
Художник по костюмах - Дмитро Курята (Україна).

26 червня на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац) – балет «Спляча красуня» у постановці хореографа, головного балетмейстера академічного театру «Київ Модерн-балет» Раду Поклітару. Виставу створено за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

На постановку балету, написання нової хореографічної "партитури" балетмейстера-постановника Раду Поклітару надихнули не лише велична музика Петра Чайковського, а й неймовірна історія першоджерела казки неаполітанця Джамбаттіста Базіле.

В основі постановки органічне поєднання світів - реальності, казки та чарівної фантасмагорії, де ключовим елементом є історія про справжнє кохання, покликане нагадати не лише про часові й просторові алюзії людського буття, а й про вічність моральних засад. У новій історії молодий король знайде свою кохану не через 100 років, а через 800, а королівський палац ряснітиме дивовижними невідомими казковими героями.

"Неможливо встояти перед сліпучою пишнотою цієї фантастичної музики - геній композитора дарує натхнення хореографам і захоплення глядачам ось вже 128 років. Не втримався і я… Моя "Спляча красуня" натхнена літературним першоджерелом давньої казки. Мало хто знає, що ще задовго до Шарля Перро та братів Грімм, неаполітанський казкар Джамбаттіста Базіле у своїй книзі "Казка казок" першим розповів історію про принцесу, що заснула навіки. І нехай двір ясновельможного монарха у нашій "Сплячій красуні" - це не улесливі царедворці, а неймовірні фантастичні створіння, а молодий король знаходить свою сплячу принцесу не через 100, а через 800 років, - неважливо. Головне те, що дана вистава, як і її класичне першоджерело, виспівує гімн справжньому, всеперемагаючому коханню!" - Раду Поклітару.

Злі чари розвіяно та чи торжествують мир і добро?!

За період існування театру "Київ Модерн-балет" було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій "Київська пектораль" за кращі вистави року.
Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії, Росії та в багатьох містах України
Детальніше

Придбати квитки на Київ Модерн-Балет. «Спляча красуня» Раду Поклітару

Замовити та придбати електронні квитки на Київ Модерн-Балет. «Спляча красуня» Раду Поклітару можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.