• Афіша
  • Київ Модерн-Балет. «Жізель» Раду Поклітару

Київ Модерн-Балет. «Жізель» Раду Поклітару

23.03.2018, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Жізель" від Раду Поклітару.
Балет на 2 дії.

Музика Адольфа Адана.
Лібрето, хореографія, постановка - Раду Поклітару.

Сценографія - заслужений діяч мистецтв України Андрій Злобін.
Художник костюмів - Ганна Іпатьєва.
Художник принтів до костюмів - Микола Гончаров.

Балет "Жізель" є довгоочікуваною подією в культурному житті столиці. До уваги глядачів буде представлена дивовижна постановка сучасного маестро і провідного хореографа сучасності Раду Поклітару, відомого нестандартними рішеннями, а також тонкою і глибокою режисурою, що передає всю гаму емоцій і переживань головних героїв балету. На Вас чекає не просто танцювальна постановка, а захоплююча історія, яка оживе на сцені.

"У цю сучасну версію класичного балету я вклав усю свою любов до першоджерела. Вдихаючи нове хореографічне життя в музику Адана, я відчував неймовірне творче піднесення. Моя Жізель - не мила пейзанка, а знедолене дитя великого сучасного міста. Як і її класичний прототип, вона мріє про справжню велику любов. Дівочі мрії руйнуються, коли Жізель зіштовхується з прірвою, що ділить наш світ на багатих і бідних. Однак, на відміну від своєї попередниці, в сучасній версії Жізель не отримає блаженний відхід до ідеалізованого світу покійних душ. На неї чекає справжня безвихідь. Дівчина з околиці міста, Жізель намагатиметься залишитися людиною, незважаючи на випробування, які випадають на її долю. Моя Жізель відчайдушно бореться за своє право любити й бути коханою. І хоча ця історія закінчується трагічно, глядач віритиме в силу людського Духу, який підносить нас в години найважчих ударів долі", - Раду Поклітару.

Балет "Жізель" Раду Поклітару - це стильне поєднання яскравих костюмів, оригінальних декорацій, артистизму висококласних танцівників і цікавих режисерських знахідок.

За період існування театру "Київ Модерн-Балет"  було створено 14 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій "Київська пектораль" за кращі вистави року.

Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії, Росії та в багатьох містах України
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Київ Модерн-Балет. «Жізель» Раду Поклітару

Замовити та придбати електронні квитки на Київ Модерн-Балет. «Жізель» Раду Поклітару можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.