Клітка

08.04.2019, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 790 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Від творців знаменитого спектаклю "Поїзд Одеса-Мама" суперкомедия "Клітка", у виконанні чудових артистів!

В камеру попереднього ув'язнення, в народі - "клітка" - за неймовірних обставин потрапляють три дивних і дуже смішних персонажа: вокзальна "шмара", блакитний лабух по кличці Елтон Джон, і Поет в простирадлі.
Те, що відбувається з цією компанією в камері, змусить сміятися, як кажуть, навіть небіжчика, якщо, звичайно, він зможе прийти на цей спектакль (ну в сенсі, дістане квиток). А якщо додати, що ці три ролі грають народні улюбленці, кращі коміки України - Руслана Писанка, Олег Філімонов та легендарний Ян Левінзон, то гарний настрій і гомеричний регіт вам забезпечені.

До речі, якщо хтось із глядачів зможе вгадати, чим завершиться ця божевільна ніч в Клітці йому повернуть гроші за квиток. Втім, враховуючи те, що цей спектакль зробили одесити, знамениті творці культової комедії "Поїзд "Одеса-Мама", гроші вам скоріше всього не повернуть. Це, звичайно, жарт. А попереду у вас дві години нестримного сміху, улюблених пісень і незабутньою акторської гри.

Ми чекаємо Вас 08 і 10 квітня в київському Будинку Офіцерів.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Клітка

Замовити та придбати електронні квитки на Клітка можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.