Клітка

25.11.2019, пн 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Руслана Писанка, Олег Філімонов та Ян Левінзон зіграють у самому уморительном виставі цієї осені "Клітка"!
 
На численні прохання наших дорогих глядачів, вистава "Клітка" повертається на столичні підмостки! Улюблений акторський тандем - Руслана Писанка, Олег Філімонов та Ян Левінзон у неймовірній комедії "Клітка". Зустрічаємося 25 листопада о 19.00 у Театрі Оперети!
 
Прем'єра вистави відбулася у Києві навесні 2019 року і він відразу полюбився публіці. До речі, Руслана Писанка задіяна в цьому проекті не тільки як актриса, але і вперше як режисер.
 
Авторство вистави належить творцям цього театрального хіта – вистави "Поїзд "Одеса-Мама", який наробив багато шуму, і досі продовжує гастролювати по містах і селах.
 
Уявіть, в камеру попереднього ув'язнення, яку в народі називають "клітка", за неймовірних обставин потрапляють три дивних і дуже смішних персонажа.
 
Вокзальна "шмара", "блакитний" лабух по кличці Елтон Джон і поет в простирадлі. Те, що відбувається з цією компанією в камері, змусить сміятися навіть, як жартують, небіжчика, якщо, звичайно, він зможе прийти на цей спектакль (в тому сенсі, зможе дістати квиток). А якщо додати, що ці три ролі грають народні улюбленці, кращі коміки України - Руслана Писанка, Олег Філімонов та легендарний Ян Левінзон (до речі, він спеціально прилетить на цей спектакль з Ізраїлю), то гарний настрій і гомеричний сміх вам забезпечені!
 
І якщо раптом, хтось із глядачів зможе вгадати, чим завершиться ця божевільна ніч в "клітці", йому повернуть гроші за квиток. Втім, враховуючи те, що цей спектакль зробили одесити, знамениті творці культових комедій, гроші вам скоріше всього не повернуть. Це, звичайно, жарт. А попереду у вас дві години нестримного сміху, улюблених пісень і неперевершеною акторською грою!
 
Чекаємо вас 25 листопада о 19.00 у Театрі Оперети!
 
Таке не можна пропустити!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Клітка

Замовити та придбати електронні квитки на Клітка можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.