Королева краси

23.02.2020, нд 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
250 - 1200 грн
Категорія:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
Якщо говорити, що хороша драматургія це 50% успіху, тоді творчість Мартіна МакДонаха це 100% попадання. Виходець з простої ірландської сім'ї, - сьогодні він відомий штатний драматург Королівського Національного театру , режисер, продюсер, лауреат премії "Оскар". Його геніальність порівнюють з Шекспіром, так як тільки їх п'єси йшли в Королівському театрі по чотири в репертуарі одночасно.

П'єсу "Королева краси з Линена" назвали "дивом сучасного театру" після того, як вперше в 1997 році поставили на Бродвеї. З тих пір успіх великого письменника розлетівся по всьому світу.

Виставу "Королева краси" Гомельського міського молодіжного театру - дипломант XIV Міжнародного молодіжного театрального форуму "М@RT.контакт-2019" (р. Могильов), дипломант XV Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької (р. Ніжин, Україна) - приз за "Кращий жіночий акторський дует" (Валерія Лагуто і Галина Анчишкіна).

Вистава про нас, про кожного з нас... Дія відбувається в ірландської селі, в основі сюжету-дві рідні душі, кожна з яких хоче простого "свого" людського щастя. Так як темперамент у обох героїнь зашкалює за всі мислимі межі, цей поєдинок за щастя виглядає фарсом, то справжнім "кухонним бойовиком". Приголомшливі до дрібниць справжні декорації роблять сприйняття того, що відбувається на сцені справжньої живої життям, а акторська гра повністю виправдовує всі крики "браво" і оплески стоячи у фіналі вистави. Хоча комічне і трагічне віртуозно переплетено, але за всім цим стоїть глибоко духовна історія, розказана з любов'ю до людей і про кохання.

Ця постановка подарує Вам багато нових емоцій і не залишить у спокої ваші думки. Спектакль не простий... і цим все сказано!!!!

Тривалість вистави 1 година 50 хвилин з антрактом.
Вистава йде російською мовою.

Акторський склад:
Валерія Лагуто
Галина Анчишкіна
Сергій Артеменко
Ярослав Кублицький.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Королева краси

Замовити та придбати електронні квитки на Королева краси можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.