Кровосток

17.05.2019, пт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
650 - 650 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Кровосток повертається до Києва з великим сольним концертом!

17/05, Секретне місце.

Коли їх треки чують добропорядні громадяни, у них холоне в жилах кров. Досвідчені шансоньє знімають з ротації свої пісні, коли їм включають байдужу "читку" про страшні події. Для більшості з нас це перший в житті російськомовний хіп-хоп. Мова йде про Кровостоке. Вони знову у столиці.

Кровосток - це три врівноважених і тверезо дивляться на світ хлопця. За слова відповідає Антон Черняк, він же Шило. Продюсує і створює атмосферу Дмитро Файн, він же доктор Фелдьман. Забавні, іграшкові, але запам'ятовуються біти створює Костянтин Рудчик, він же Фантомас 2000.

Почавши в 2004 році з дебютного альбому "Ріки Крові", Кровосток не здає позицій і по сьогоднішній день. Від платівки до платівки рівень мороку підвищується, так само як і рівень жаху від реального життя. Тим, хто слухає вперше Кровосток, здається, що ці хлопці - злодії в законі, яким дозволили читати реп.

Але, насправді, Кровосток - проект, який замислювався, як жарт від творчої інтелігенції. Черняк та Файн складалися в різних арт-групах. Антон - художник, а Дмитро - інсталятор. Але в один прекрасний момент все змінилося. Їх стали сприймати всерйоз.

І настільки серйозно, що суд міста Ярославль намагався заборонити Кровосток на державному рівні. Але доля зіграла злий жарт зі стороною обвинувачення. Навіть суддя, який вів цю справу, негласно висловив підтримку групі і відхилив всі звинувачення на їхню адресу.

У минулому році, тріо випустило альбом "ЧБ" та успішно презентував його у Києві. Новинок з тих пір не виходило, але хто знає, що відбувається в таборі групи. А зараз головне завдання - дістати весняний куртец, знайти в ньому заначку і купити квиток на майбутній концерт.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Кровосток

Замовити та придбати електронні квитки на Кровосток можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.