• Афіша
  • Лісапетний Батальйон

Лісапетний Батальйон

04.11.2017, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
160 - 450 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Переможець "Україна має талант2013" Лісапетний батальйон. Улюбленці публіки, справжні зірки з народу, мегапозитивні україночки - переможці телевізійного шоу "Україна має талант" - гурт "Лісапетний батальйон" вже репетирують грандіозний концерт, який відбудеться 4 листопада 2017 року на сцені Центрального будинку офіцерів.
 
Ансамбль "Лісапетний батальйон" складається з жінок з Тернопільської та Хмельницької областей, під керівництвом Наталі Фаліон. У минулому році цей унікальний колектив став переможцем шоу "Україна має талант". В якості призу "Лісапетний батальйон" отримав 1 млн грн., який жінки обіцяли витратити на будівництво церкви на малій батьківщині.
 
Група "Лісапетний батальйон" - справжні патріотки! Вони навіть записали кліп на музику і слова Наталі Фаліон - "Давай, баби, давай!". На відео члени "батальйону" в разі війни готуються захищати країну самі. Вони співають: "Ми жили із бабами спокійно в селі, аж поки з'єднання не явилися на кордонах москалі, ми завтра вирушаємо прямо на полігон, тепер ми не бабі, тепер ми справжній батальйон!".
 
Фаліон: "... я працюю директором музичної школи в райцентрі Скала-Подільська Тернопільської області, Там керую хором "Забава", в якому співають викладачі школи. Другий мій хор - "Бабине літо" - складається з жінок села П'ятничани сусідньої Хмельницької області, в якому я народилася і виросла. П'ятничани (я живу там у батьківській хаті в теплу пору року) і Скала-Подільська знаходяться в декількох кілометрах один від одного на протилежних берегах річки Збруч.
 
Зведений хор "Лісапетний батальйон" складається з учасників цих двох пісенних колективів. В ньому співають завідуюча дитячим садком, бібліотекар, секретар сільради, працівниця торгівлі..."
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Лісапетний Батальйон

Замовити та придбати електронні квитки на Лісапетний Батальйон можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.