L8 Night Tales Baltra (NY)

13.07.2018, пт 23:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
250 - 250 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
П'ятниця 13-е — містична дата, на яку звертають увагу навіть люди, не схильні до забобонів. Багато намагаються вести себе обережніше і не приймати важливих рішень. Втім, як показує практика, все може бути зовсім навпаки. А рішення прийти і послухати зірку нью-йоркській хаус-сцени Baltra точно обернеться для вас позитивно.

Майкл Больтрэ — молодий діджей і продюсер, який став відомий на початку 2016 року завдяки дебютному альбому, який вийшов на касеті на власному лейблі 96 And Forever. Після чого оон випустив ряд релізів на лейблах Step, Lost Palms і Tape Throb Records. А до цього моменту засвітився в ефірі BBC Radio 1, записав Boiler Room з рідного Брукліна і об'їздив півсвіту з виступами.

Його звучання часто називають сирим, лоу-файно, але Больтрэ не подобається навішувати на нього ярлики. І ми також намагаємось дати можливість в цю містичну п'ятницю його музиці говорити самій за себе.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на L8 Night Tales Baltra (NY)

Замовити та придбати електронні квитки на L8 Night Tales Baltra (NY) можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.